Zelda: Tears of The Kingdom – Nintendo Switch

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

The Legend of Zelda-s ootab ees eepiline seiklus üle Hyrule’i maa ja taeva: Tears of the Kingdom Nintendo Switch süsteemile. Seiklus on sinu enda loodud maailmas, mida toidab sinu kujutlusvõime.

Tootekood: 50437

70,00 

70,00 
32,78 
102,78 

Tootekirjeldus

The Legend of Zelda™ mängus ootab teid eepiline seiklus üle Hyrule’i maa ja taeva: Tears of the Kingdom Nintendo Switchile. Seiklus on sinu enda loodud maailmas, mida täidab sinu kujutlusvõime. Selles The Legend of Zelda: Breath of the Wild’i järgus otsustad sa ise oma tee läbi Hyrule’i laiuvate maastike ja tohutul taevas hõljuvate salapäraste saarte.

Funktsioonid

  • Ultrahand: Kasutades uut Ultrahand-funktsiooni, saab Link peaaegu kõiki objekte üles võtta, liigutada ja pöörata ning isegi kinnitada objekte üksteise külge, et luua sildasid, sõidukeid ja palju muud!
  • Fuse: Sulge maagiliselt peaaegu iga objekt Linki praeguse relva, kilbi või noolega, et suurendada vastupidavust, kahju või isegi lisada uus efekt. Eksperimenteeri paljude erinevate kombinatsioonidega, et saada üllatavaid – ja mõnikord ka naljakaid – tulemusi!
  • Ascend: Lisage oma uurimisretkedele uus mõõde koos Ascendiga, mis annab Linkile võime läbida enda kohal olevaid tahkeid objekte. Tõuse läbi lagede, mäenõlvade ja isegi teatud vaenlaste, et luua näiliselt võimatuid otseteid.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu