Wolfenstein The New Order and The Old Blood Double Pack – Xbox One

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Wolfenstein®: The New Order™ taaskäivitab sarja, mis lõi esimese isiku tulistamisžanri. Arendamisel Machine Gamesis, stuudios, mis koosneb kogenud arendajate rühmast, kes on tunnustatud nende töö eest, kes loovad loopõhiseid mänge. Wolfenstein pakub sügavat mängunarratiivi, mis on täis põnevust, seiklusi ja esimese isiku võitlust.

Tootekood: 50841

32,50 

Tootekirjeldus

The New Order:
Wolfenstein: The New Order taaskäivitab sarja, mis lõi esimese isiku tulistamisžanri. Aasta on 1960 ja natsid on võitnud Teise maailmasõja. Sõjasangelane B.J. Blazkowicz peab alustama võimatut vastupealetungi maakera vallutanud koletu natsirežiimi vastu.

The Old Blood:
Rudi Jäger ja huntide koopas – esimene osa paneb BJ Blazkowiczi vastamisi maniakaalse vanglaülemaga, kes tungib Wolfensteini lossi, püüdes varastada kindral Deathsheadi hoone koordinaate. Teises osas – Helga Von Schabbsi tumedad saladused – viib meie kangelase koordinaatide otsimine ta Wulfburgi linna, kus kinnisideeks saanud natsiarheoloog kaevab välja salapäraseid esemeid, mis ähvardavad vallandada tumeda ja iidse jõu.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu