Wild Hearts – PS5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50234

76,90 

Tootekirjeldus

Wild Hearts on uus seiklus seiklus, kus iidse tehnoloogia Karakuri kasutamine võimaldab teil kasutada piisavalt tugevat jõudu, et hävitada iidsed loodusest mõjutatud metsalised. Jahtige neid hirmuäratavaid olendeid üksi või võtke neid vastu kuni kahe teise mängijaga. Koguge materjale, et ehitada rohkem soomust ja relvi, kui otsite oma saaki mööda fantaasiakeskaegset ilu ja ohte täis Jaapanit.

Funktsioonid

  • Jahtige hiiglaslikke loodusest mõjutatud metsloomi – elage ellu nende rünnakud, õppige nende käitumisest ning kasutage nende olendite suuruse vähendamiseks oma Karakurit ja relvi koos.
  • Looge oma jahimaad – olete Azumas ainus, kes saab Karakuri tehnoloogiat kasutada. See iidne tehnoloogia võimaldab teil kohandada oma keskkonda loomingulisteks jahimaadeks, mis sobivad ideaalselt hiiglasliku Kemono mahavõtmiseks.
  • Hunt In A Pack, or Be A Lone Wolf – Wild Hearts’is saate Kemonoga üksi silmitsi seista või ühineda kuni kahe sõbra (või teiste mängijatega), et oma saaki jälitada ja jahtida.
  • Gear Up To Hunt, Hunt To Gear Up – mida rohkem jahtite, seda rohkem arenete. Looge oma tegelane, seejärel koguge igalt jahilt materjale ning ehitage hulk soomust ja relvi, et hävitada veelgi suuremaid metsloomi.
  • Avastage fantaasiakeskaegne Jaapan – kogege nelja hooajapõhist jahipiirkonda – igal piirkonnal on oma kaunid maastikud ja ohud.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus