The Witcher 3: Wild Hunt – Xbox Series X/S

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50420

40,00 

Tootekirjeldus

Sa oled Geralt of Rivia, palgasõdur koletiste tapja. Sinu ees seisab sõjast räsitud, koletiste poolt räsitud kontinent, mida saad uurida oma äranägemise järgi. Sinu praegune leping? Ciri – ettekuulutuse lapse, elava relva, mis suudab muuta maailma kuju, üles otsida. Complete Edition sisaldab põhimängu, mis pakub tohutut, üle 100-tunnist avatud maailma seiklust, ning selle mõlemat mahukat loo laiendust: Hearts of Stone ja Blood and Wine, mis on väärt 50 tundi lisamängu! Samuti sisaldab see kogu mängu jaoks välja antud lisamaterjali ning uusi esemeid, sealhulgas mõõgad, soomused ja alternatiivsed kostüümid, mis on inspireeritud The Witcher Netflixi sarjast – ja palju muud!

Uuendatud uue põlvkonna jaoks

Vaadake kontinendi tumedat fantaasiamaailma nagu kunagi varem! The Witcher 3: Wild Hunt on täiustatud arvukate visuaalsete ja tehniliste täiustustega, sealhulgas oluliselt paremate detailide, kiirema laadimisaja, mitmete kogukonna loodud ja uute modide, reaalajas kiirguse jälgimise, 3D-heli toe ja palju muud – kõik see on rakendatud Xbox Series X/S võimsust silmas pidades. Mäng kasutab ka DualSense’i kontrolleri unikaalseid funktsioone koos täiustatud haptika ja adaptiivsete päästikutega, mis võimaldab sul seiklusesse veelgi enam sisse elada!

Mängi kui kõrgelt koolitatud Monster Slayer for Hire

Varajasest lapsepõlvest alates koolitatud ja muteeritud, et omandada üliinimlikke oskusi, jõudu ja reflekse, on nõiad vastukaaluks koletiste poolt rüvetatud maailmale, kus nad elavad.
Hävitage vastaseid jubedalt kui professionaalne koletisekütt, kes on relvastatud mitmesuguste täiustatavate relvade, mutatsioonijookide ja võitlusmaagia abil.
Võta jahti mitmesuguseid eksootilisi koletisi, alates metsikutest metsloomadest, kes tiirutavad mäekõrgendikel, kuni kavalate üleloomulike kiskjateni, kes varitsevad tihedalt asustatud linnade varjulähedastes kõrvaltänavates.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu