The King Of Fighters XV Day One Edition – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50116

47,50 

Laost otsas

Laost otsas

Funktsioonid

  • Kokku osaleb 39 tegelast! – Klassikalised populaarsed tegelased, taaselustatud tegelased, uued tegelased ja palju muud! Algamas on KOFi ajaloo kõige eepilisem unistuste matš!
  • KOF-i lugu jõuab haripunkti! – Viimane KOF-saaga jätkab eelmisest pealkirjast Story Mode’is. Seekord jõuab lugu plahvatusliku haripunkti!
  • Sarja lahingusüsteemi kulminatsioon – seeria traditsioonilise 3-3 meeskonnalahingu pärandav KOF XV sisaldab ka uut süsteemi. Naudi enneolematut kiiruse ja värskuse tunnet!
  • Lihtne ja mitmekülgne võrgumäng – võrgumatšide viivituse vähendamiseks on kasutusele võetud võrgukoodi tagasipööramine. Samuti on mitmesuguseid lahinguvalikuid, mis võimaldavad teil valida, kuidas soovite mängida!
  • KOF on täis sisu, mida nautida – sisaldab galeriid filmide ja häältega ning uut DJ JAAMAT, kus on üle 300 populaarse loo KOF-sarjast ja palju muud.

 

Tootekirjeldus

Uus KOF “XV”, mis ületab kõik! Alates debüüdist 1994. aastal on KOF-i võitlusmängusari oma ahvatlevate tegelaste ja ainulaadse mängusüsteemiga maailma elevust tekitanud. Seeria viimasest pealkirjast on möödunud kuus aastat ja nüüd ületab KOF 15 kõiki oma eelkäijaid graafika, süsteemide ja võrgukogemuse poolest!

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu