The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me – PS5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50242

57,90 

Tootekirjeldus

Until Dawni arendajatelt toob The Dark Pictures Anthology teieni sarja neljanda mängu Devil In Me PS5-l. Selles eraldiseisvas õudusmängus pole hinnangud ainsad – see on ka teie elu. Mängige üksi või koos sõpradega ja jääge ellu mängus, kus iga teie tehtud otsus määrab, kuidas see lõpeb.

Rühm dokumentaalfilmide tegijaid saab salapärase kõne, mis kutsub neid HH Homesi “Mõrvalossi” tänapäevasele koopiale. Nende põhjalikud vaatamisnumbrid tähendavad, et see on liiga hea võimalus, et seda kasutamata jätta ja mis võib olla just see, mida nad otsivad, et võita väga vajalikku avalikku huvi. Hotell on nende uue episoodi jaoks ideaalne komplekt, kuid asjad pole päris nii, nagu paistavad. Meeskond avastab, et neid jälgitakse ja isegi manipuleeritakse, ning äkki on kaalul palju enamat kui lihtsalt nende reitingud!

Kas suudate mõrvari kavaldada ja kõik oma näitlejad üle vaadata? Kõik mängitavad tegelased võivad teie loo versioonis elada või surra.

Funktsioonid

  • Tere tulemast Dark Picturesisse – eraldiseisvate hargnevate filmilike õudusmängude sari Until Dawni taga asuvast stuudiost. Lihtne kätte saada ja mängida lühikeste seanssidega üksi või koos sõpradega. The Devil in Me on sarja neljas mäng ja esimese hooaja finaal.
  • Tere tulemast Mõrvahotelli! – Miski pole siin nii, nagu näib, ja mugavuste eest tuleb surra! Avastage maailmanäituse hotelli kõiki nurki, kasutades täiesti uusi hooaja lõpufunktsioone, sealhulgas tegelaste loendit, tööriistapõhiseid mõistatusi ja laiendatud liikumistoiminguid, nagu jooksmine, hüppamine ja ronimine.
  • Your Death Is His Design – põgenege kurja koletise piinava loomingu eest, kes soovib saada Ameerika surmavaimaks sarimõrvariks. Elage üle keerulistes “tapmise tubades”, kus mõrvar on kavandanud teie enda surma.
  • Ärge mängige üksi! – Peate taluma kohutavaid lojaalsuse katseid – kas riskite oma eluga kellegi pärast, kellest hoolite? Kaks kriitikute kiidetud mitme mängija režiimi on tagasi: jagage oma lugu võrgus sõbraga või püüdke turvalisust numbrites, kasutades võrguühenduseta 5-mängija režiimi.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

,

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu