The Callisto Protocol – PS5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

The Callisto Protocol on Glen Schofieldi poolt välja töötatud uue põlvkonna survival horror. Atmosfääri, pinget ja jõhkrust segades abituse ja inimlikkuse hirmuäratavate hetkedega, kastab The Callisto Protocol mängijad pulseerivasse loosse, kus kirjeldamatud õudused varitsevad iga nurga taga.

(1 ülevaade)
Tootekood: 50231

38,90 

Tootekirjeldus

Selles 300 aastat tulevikus toimuvas kolmanda isiku jutustusel põhinevas ellujäämis- ja õudusmängus võtab mängija Jacob Lee rolli – ta on saatuse ohver, kes on visatud Black Iron Prisonisse, Jupiteri Kuu Callistol asuvasse maksimaalselt turvalisse karistusasutusse. Kui kinnipeetavad hakkavad muutuma koletislikeks olenditeks, satub vangla kaosesse. Et ellu jääda, peab Jacob võitlema oma teed ohutusse kohta, et pääseda Mustast Raudvanglast, paljastades samal ajal Callisto pinna all peituvaid tumedaid ja häirivaid saladusi. Kasutades ainulaadset laskmise ja lähivõitluse segu, peab Jacob kohandama oma taktikat, et võidelda kiiresti arenevate olenditega, samal ajal kui ta otsib uusi relvi, varustust ja võimeid, et pääseda kasvava ohu eest ja põgeneda Jupiteri surnud kuu õudustest.

Omadused

Avasta United Jupiter Company saladused: Jupiteri surnud kuul Callisto aastal 2320 aset leidev mäng “The Callisto Protocol” annab mängijatele rolli Jacob Lee, kes on Black Iron’i vanglas kinnipeetav. Kui salapärane haiguspuhang paiskab kuu kaosesse, peab Jacob silmitsi seisma oma kõige tumedamate hirmudega, et võita teda jälitavaid verejanulisi olendeid, samal ajal kui ta paljastab võimsa United Jupiter Company tumedaid saladusi.

Meisterda brutaalset, strateegilist võitlust: Callisto protokoll esitab mängijatele väljakutse omandada põnev segu käsitsivõitlusest ja kaugvõitlusest, sealhulgas ainulaadne gravitatsioonirelv, mida Black Ironi valvurid kasutasid kunagi vangide kontrollimiseks. Mängijad on sunnitud grotesksete vastastega lähedalt ja isiklikult kokku puutuma, raiudes maha jäsemeid, lõhkudes jalgu ja kasutades loominguliselt kõike, mis nende käsutuses on, et iga elu või surma kohtumine üle elada.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

,

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu