Super Mario 3D World – Nintendo Switch

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50196

65,00 

Kirjeldus

Vabalt liikuv Super Mario mängupilt naaseb selles uhiuues seiklusmängus. Bowser on muutunud hiiglaslikuks ja kaotanud igasuguse kontrolli! Avasta Lapcati järve ja selle saari, täida eesmärke, et koguda kassikillukesi, ja tee koostööd Bowser Jr. meeskonnaga, et tuua oma suur, paha isa tagasi normaalseks. Lihtsalt hoiduge Bowseri saareüleseid rünnakuid.

Hüppa ja roni läbi kümnete värviliste radade! Mitmekordistage lõbusust, moodustades sõpradega meeskonna või võisteldes sõprade vastu kohapeal või internetis, et saavutada iga etapi eesmärk. Tehke koostööd, et uurida ja leida kollektsiooni, või võistle kroonile, teenides kõrgeima punktisumma, mis teeb mängust sõbraliku meeletu! Mario (ja tema sõbrad) saavad kasutada mitmesuguseid võimendusi, näiteks Super Bell’i, mis annab sulle kassilaadsed võimed, näiteks ronimise ja kraapimise.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury pakub sama elavat ühistegevust, loomingulisi tasemeid ja võimendusi nagu originaalmäng, kuid lisab sellele täiendusi. Super Mario 3D Worldi osa mängus liiguvad tegelased kiiremini ja kriipsu võimsus suureneb kiiremini. Mõlemad seiklused toetavad uut lisatud Snapshot Mode’i – peata tegevus, et saada täiuslik kaader, rakenda filtreid ja kaunista templitega!

Koguge Super Mario 3D Worldi seikluste käigus postmarke ja kasutage neid pildistamisrežiimis (nii Super Mario 3D Worldis kui ka Bowseri raevu seikluses), et luua meistriteoseid, mida jagada sõprade ja perega.

Funktsioonid

  • Nautige kahte Mario seiklust üksi või koos sõpradega.
  • Super Mario 3D Worldis valige tegelane – igaühel on erinevad mängustiilid –, kui hüppate ja ronite läbi kümnete värviliste radade, kogudes teel rohelisi tähti ja jõudu.
  • Iga etapi eesmärgi saavutamiseks tehke koostööd (ja võistlege) sõpradega kohapeal* või veebis**. Suurima skoori teinud mängijale antakse kroon, mis tekitab sõbraliku meelepaha
  • Lisaks lisatud mitme mängijaga mänguvalikutele on mängu Nintendo Switchi versiooni täiustatud kiiremate tegelaste kiiruste ja muuga.
  • Avastage sujuvat kasside maailma Lake Lapcat’is, täitke eesmärgid, et koguda Cat Shines’i ja alistage hiiglaslik Bowser uues Bowseri raevu seikluses.
  • Jagage mängus Bowser’s Fury Joy-Con™-i kontroller sõbrale, kui ta kahe mängija režiimis Bowser Jr. üle kontrolli võtab.
  • Jäädvustage oma lemmikmängu hetkedest hetktõmmise režiimis Snapshot

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu