Sony INZONE H3 – Valge/Must

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Sony’s INZONE H3 on juhtmega mängurile mõeldud peakomplekt, mis aitab Sul järgmiseks missiooniks stiilselt valmistuda. Peakomplektil on 360 ruumiline heli, mis on igale mängurile oluline.

Tootekood: MDRG300W.CE7

107,90 

Tootekirjeldus

Sony INZONE H3 on kvaliteetsed juhtmevabad kõrvasisene kõrvaklapid, mis pakuvad erakordset helikvaliteeti, pikka aku kasutusaega ja mugavat disaini. Need muusikasõpradele ja liikvel olevatele kõrvaklapid on loodud pakkuma kaasahaaravat helikogemust ilma katkestusteta.

Nendel klapiidel on 6 mm neodüümdraiverid, mis pakuvad rikkalikku ja selget heli sageduskarakteristikuga 20 Hz kuni 20 kHz. Kõrvaklappidel on ka täiustatud mürasummutustehnoloogia, mis blokeerib ümbritseva müra, võimaldades teil keskenduda muusikale ilma segajateta.

Pika aku kasutusajaga kuni 24 tundi ühe laadimisega on Sony INZONE H3 ideaalne pikkadeks kuulamisseanssideks. Sellel on ka kiirlaadimisvõimalus, mis võimaldab teil vaid 10-minutilise laadimisega saada kuni 1 tund kuulamisaega.

Kõrvaklappidel on stiilne ja mugav disain, mis sobib ideaalselt liikvel olles. Kaasas on kolmes suuruses kõrvaklapid, mis on valmistatud pehmest polsterdatud materjalist, et tagada mugav ja turvaline sobivus igas suuruses kõrvadele. Kõrvaklappidel on ka kõrvaklappidel puutetundlikud juhtnupud, mis võimaldavad teil muusikat juhtida, helitugevust reguleerida ja kõnesid vastu võtta, ilma et peaksite telefoni taskust välja võtma.

Lisaks on need kõrvaklapid varustatud ka veekindla IPX4 reitinguga, mistõttu on see ideaalne kasutamiseks treeningute või välitegevuste ajal.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Sony INZONE H3 on tipptasemel juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid, mis pakuvad erakordset helikvaliteeti, mürasummutavat tehnoloogiat ja pikka aku tööiga. Olenemata sellest, kas olete muusikasõber või keegi, kes on alati liikvel, ületab see kõrvaklapp kindlasti teie ootused. Mugava disaini, täiustatud funktsioonide ja veekindluse reitinguga on see suurepärane investeering kõigile, kes soovivad muusikat liikvel olles nautida.

Mängige tunde mugavalt – laiad ja pehmed padjad jaotavad raskuse peas ühtlaselt ning tagavad kindla ja stabiilse istuvuse, samas kui pehmelt liibuvad sünteetilisest nahast kõrvapadjad on kujundatud nii, et see minimeerib survet kõrvadele ja tagab suurepärase heliisolatsiooni.

Juhtige oma meeskond selge suhtlusega võidule – vaigistusfunktsiooniga painduv pöördpoommikrofon on loodud suule lähemale toomiseks ja on kahesuunaline, et teie hääl oleks selgelt kuuldav ka kõige ägedamatel hetkedel! Nendel mikrofoniga kõrvaklappidel on ka Discordi sertifikaat.

Isikupärastage oma kogemust – INZONE Hub arvutitarkvara võimaldab teil kohandada laia valikut funktsioone alates helist kuni riistvaraseadeteni.

Info

Kaal 0,299 kg
Heli sagedusala

10 – 20000 Hz

Tundlikkus

92 dB

Mikrofoniga kõrvaklapid

Jah

Akustika

Kinnist tüüpi

Mürasummutus

Ei

Ühendusliidese tüüp

3,5 mm

Juhtme pikkus

1,2 m

Tootja

Liik

Suured kõrvaklapid

Värv

Must/Valge

Play/Pause

Jah

Helitugevuse reguleerimine

Jah