Scarlet Nexus – Xbox One / Series X / S

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50122

41,50 

Funktsioonid

  • Kineetiline selgeltnägija võitlus – kasutades psühho-kineetilisi võimeid, muutub teie ümbritsev maailm teie suurimaks relvaks. Tõstke, purustage ja visake oma keskkonna tükke, et luua rünnakukombinatsioone ja hävitada oma vaenlasi.
  • Hävitage teised – taevast laskunud mutandid, kes on tavarelvade ja kaitsemehhanismide suhtes immuunsed. Oma mutatsioonist tingitud pideva valu käes piinatuna otsivad nad elusorganismide ajusid, et oma hullust rahustada.
  • Avastage ajupunki tulevik – uurige ja kaitske futuristlikku Jaapani maastikku, mis ühendab inspiratsiooni klassikalisest animest ja lääne ulmest.
  • Sügavatest lugudest juhitud kogemus – sukelduge ikooniliste Vesperia lugude taustal loodud keerulisesse lugu sidemetest, julgusest ja kangelaslikkusest.

 

Tootekirjeldus

Kaugemas tulevikus avastati inimese ajus psiooniline hormoon, mis annab inimestele sensoorseid võimeid ja muudab maailma sellisel kujul, nagu me seda teame. Just siis, kui inimkond jõudis sellesse uude ajastusse, hakkasid taevast alla laskuma hullunud mutandid, keda tuntakse teiste nime all, janudes inimajude järele. Väga vastupidav tavapärastele rünnakumeetoditele, tuli võtta äärmuslikke meetmeid, et võidelda ülekaaluka ohuga ja säilitada inimkond. Need, kellel on ägedad ekstrasensoorsed võimed, mida tuntakse psioonika nime all, oli meie võimalus võidelda ülevalt rünnakuga. Tänaseni on psioonikuid otsitud nende annete pärast ja värvatud teistesse mahasurumisjõududesse (OSF), inimkonna viimasesse kaitseliini.

Võtke enda kanda Yuito Sumeragi, OSF-i uus värvatu, kelle eesmärk on saada eliidi psioonikuks, nagu see, kes ta lapsena päästis. Psühhokineesi talendiga relvastatud avastage futuristlikku New Himuka linna ja avastage SCARLET NEXUSES tehnoloogia ja selgeltnägijate võimete vahele jääva Brain Punki tuleviku saladused.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

,

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu