Red Dead Redemption 2 – Xbox One (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50113

25,90 

Laost otsas

Laost otsas

Funktsioonid

  • Avastage The Rugged Heartland Of America – avastage mõned linnad, mis paiknevad Red Dead Redemption 2 tohutul ja mitmekülgsel maastikul; West Elizabethi metsadest Ambarino mägedeni New Hannoveri tasandikeni Lemoyne’i soodeni.
  • Metsloomad – Red Dead Redemption 2 mitmekesised elupaigad ja kliima on koduks umbes 200 looma-, linnu- ja kalaliigile, kes kõik käituvad ja reageerivad oma keskkonnale ainulaadsel viisil.
  • Relvad – detailid, sügavus ja valik määravad Red Dead Redemption 2 kõik aspektid ning relvad pole erandiks.
  • Original Soundtrack Album – koostöös Lakeshore Recordsiga ja 11-kordse Grammy auhinna võitja Daniel Lanoisi produtsendiga The Music of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack sisaldab muusikat, mis on loodud eksklusiivselt Red Dead Redemption 2 jaoks paljude auhinnatud plaatide poolt. kunstnikud, sealhulgas D’Angelo, Willie Nelson, Rhiannon Giddens ja Josh Homme.

Tootekirjeldus

Metsiku Lääne ajastu lõpp on alanud. Pärast lääneosas Blackwateri linnas valesti läinud röövi on Arthur Morgan ja Van der Linde’i jõuk sunnitud põgenema. Kui föderaalagendid ja riigi parimad pearahakütid rühivad, peab jõuk ellujäämiseks röövima, varastama ja võitlema läbi Ameerika karmi südamemaa. Kuna süvenevad sisemised lõhed ähvardavad jõugu lõhki kiskuda, peab Arthur tegema valiku oma ideaalide ja lojaalsuse vahel teda kasvatanud jõugule.

Red Dead Redemption 2 sisaldab nüüd täiendavat Story Mode’i sisu ja täisfunktsionaalsusega fotorežiimi. Red Dead Redemption 2 sisaldab ka tasuta juurdepääsu Red Dead Online’i jagatud elumaailmale, kus mängijad täidavad erinevaid rolle, et rajada piiril oma kordumatu tee. nad jälitavad tagaotsitavaid kurjategijaid pearahaküttina, loovad kauplejana äri, kaevavad kollektsionäärina välja eksootilisi aardeid või juhivad maa-alust piiritusetehast Moonshinerina ja palju muud.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold