PGA 2K23 – PS5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Mängi PS5 mängus PGA Tour 2K23 nagu legend. On aeg asju vahetada, sest selles golfivideomängus mängime stiilselt. Nii et mängi oma moodi, näita oma unikaalseid.

Tootekood: 50257

75,00 

Funktsioonid

ONLINE JA KOHALIK MITMIKMÄNGIJA
Võistle koos oma meeskonnaga kohalikes ja online-mängudes, sealhulgas Alt-Shot, Stroke Play, Skins ja 4-mängija Scramble. Lisaks on tagasi meeletu mitmikmängurežiim Divot Derby, mis toob virtuaalse golfipeo sellesse üksikvõistluse stiilis võistlusse.

  • Võta oma oskused PGA TOURil kasutusele ja saa järgmiseks FedExCupi meistriks, kui võistled TOURi proffide vastu ja lood uusi rivaale.
  • Esmakordselt saad mängida mees- ja naisproffide, sealhulgas Tiger Woodsi rollis, nii online kui ka kohalikus mängus. Mängus on ka litsentseeritud väljakud, nagu East Lake Golf Club, TPC Sawgrass, TPC Scottsdale ja paljud teised.
  • Loo oma unistuste kursus kursusekujundaja abil, millel on tuhandeid kohandatavaid objekte ja platvormideülene jagamine.
  • Topgolfi tutvustamine konkurentsivõimelise 1-4 mängija kohaliku ja online-mänguga, mis pakub põnevust ja lõbu nii juhuslikele kui ka kogenud mängijatele.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus