Paw Patrol Mighty Pups Save The Adventure Bay – Nintendo Switch

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Valmis võimsateks tegudeks! Langenud meteoor on andnud poegadele võimsad jõud – ja lahkunud Adventure Bay’st võimsasse segadusse.

Tootekood: 50875

50,00 

Tootekirjeldus

Nüüd on teie ja poegade ülesanne kasutada oma võimeid, päästeoskusi ja vidinaid, et muuta linn taas PAW-some! Alustage ülikangelaslikke missioone koos Mighty Pups ja Chase’i superkiirusega, Marshalli Mighty Heati, Skye’s Whirlwind Poweri ja kogu võimsa PAW Patrol meeskonnaga. Avastage linna ja reisige Jake’i lumelauakuurorti, Trackeri džunglisse ja kaugemale, kui töötate koos sõprade päästmiseks. Niisiis, suunduge Lookouti ja valmistuge võimsaks tegevuseks! Kui olete päeva päästmise lõpetanud, olge mänguline Pup -Pup Boogie, hüppenööri ja lõbusate kõrvalülesannetega. Ja võtke kahe mängijaga koostöörežiimis kaasa sõber.

Funktsioonid

  • Iga kutsikas on siin – mängige Chase’i, Rubble’i, Marshalli, Everesti, Skye, Rocky, Zuma ja Trackerina!
  • Avastage Adventure Bay – võtke 7 ülikangelaslikku missiooni, et päästa sõbrad ja päästa päev. Lisaks 7 lõbusat minimängu!
  • Kasutage võimsaid jõude – mängige poegadena ja kasutage nende võimsaid võimeid keeristormide tekitamiseks, energia supertööriistade abil, kõige raskemate asjade tõstmiseks ja palju muud!
  • Team Up on the Double – kaks saavad mängida samal ekraanil koostöörežiimis

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu