Paw Patrol Grand Prix – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

PAW Patrol: Grand Prix on lõbus rallimäng, kus saad kihutada 11 erineval ringrajal koos oma lemmikute sõpradega.

Tootekood: 50872

50,00 

Tootekirjeldus

VÕIDA KUTSIKAS KArikas!

PAW Patrol on oma seni kiireimal missioonil – võita Pup Cup! Sõitke mööda kuulsaid kohti, sealhulgas Adventure Bay, Jake’s Snowboarding Resort ja The Jungle, et teada saada, kes kroonitakse võitjaks.

4 MÄNGIJA MEISTRIVÕISTLUS

Mängige sõpradega selles mitme mängijaga meistrivõistlustel, kus saate valida oma lemmikkutsikad, sealhulgas Chase, Skye või Marshall. Kuid olge ettevaatlik, sest salakaval linnapea Humdinger võib olla kohe nurga taga, et muuta teie võistlus pööraseks katastroofiks!

KOGU KUTSIKUMAITSEID

Andke oma kutsikale jõudu, sealhulgas veepalle, lumepalle ja konfettiplahvatusi. Lisaks avage erilised tegelasoskused, nagu Chase’i sireen, et aeglustada teid ümbritsevaid võidusõitjaid.

IGAS VANUSES LASTELE

See kardisõitja sisaldab väikestele mõeldud lihtsat juhtimisvõimalust koos automaatse kiirendusega, et neid rajal juhtida, ning rasket režiimi kogenud rajatähtedele. Niisiis, pange end 11 raja ümber PAWsome võidusõiduks koos oma parimate kutsikasõpradega!

Funktsioonid

  • Kuni 4 Paw Patrol Racers – saate mängida sõpradega kuni 4 mängijaga jagatud ekraanil oma lemmikkutsikatena, sealhulgas Dino Wildsi Chase, Marshall ja Rex!
  • Saa tšempioniks – kasutage edasijõudmiseks võimsusi ja võimendusi, sealhulgas veepalle, lumepalle ja konfettiplahvatusi
  • Cutomise Your Karts – muutke oma kardi 20 stiilse kleebise ja 20 etendusest inspireeritud topperiesemega PAW-someemaks. Mida rohkem võistlete, seda rohkem avanete!
  • Linnapea hullus – vältige nippe ja takistusi, mida linnapea Humdinger võib suumimisel jälgedele visata

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu