Outriders Worldslayer – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Inimkonna lootus ellujäämiseks sõltub Sinust ja teekonnast Enoch’i tsivilisatsiooni hälli.
Jätka üksinda või liitu kuni 2 sõbraga drop-in drop-out co-op’is, et seista vastamisi kiirelt areneva planeedi õudustega.
Arenda oma tegelast kaugemale või tee oma tegelane koheselt level 30’ks uue boostiga ning ole valmis hüppama andestamatusse märulisse.
Sisaldab originaalmängu. Vajalik internetiühendus.
Tootekood: 50867

40,00 

Tootekirjeldus

OUTRIDERS WORLDSLAYER on jõhker 1-3 mängijaga koostöörüüstajate tulistamismäng, mis toimub originaalses tumedas ulmeuniversumis.

OUTRIDERS WORLDSLAYERi täielik kasutuskogemus hõlmab algset OUTRIDERSi mängu koos kõigi arvukate elukvaliteedi täiustuste ja ekspeditsiooni sisuga, mis on lisatud alates käivitamisest.

Loote oma Outrideri ühest neljast võimsast klassist ja reisite läbi mitmekesise ja surmava planeedi Enochi.

Alustage algse OUTRIDERS kampaaniaga või kasutage tõuget, et hüpata otse Worldslayeri kampaaniasse täielikult varustatud 30. taseme Outrideriga.

OUTRIDERS WORLDSLAYER, mis ühendab agressiivse relvamängu vägivaldsete jõududega ja üha enam keerduvate kohandatavate relvade ja varustuskomplektide arsenali, pakub lugematuid tunde oma valdkonna ühelt parimalt tulistamisarendajalt – People Can Fly.

Funktsioonid

  • Surmareis – inimkonna ellujäämislootus põhineb teie teekonnal sügavale Eenoki tsivilisatsiooni hälli.
  • Dünaamiline 1-3 mängijaga koostöö – mängige üksinda või liituge kuni 2 sõbraga väljalangevates kooperatsioonides, kui võtate maailmalõpu ajal toime hüperarenenud planeedi õudustega.
  • 4 ainulaadset klassi – looge ja kohandage oma Outrider ning valige 4 ainulaadse võimsa klassi hulgast, millest igaühel on oma surmav hulk jõhkraid võimeid oskuspuude ja paksipuudega, et oma isiklikku mängustiili veelgi määratleda.
  • Püssid ja varustus – kohandage ja täiustage oma Outrider(id) lugematute võimsaimate eepiliste, legendaarsete ja apokalüpsise esemete kombinatsioonidega, mis suurendavad kahjupotentsiaali. Gear’i saab muuta kuni 3 modipesaga, mis võimaldab mängijatel oma laadimist täielikult oma mängustiilile vastavaks kohandada. Samuti täielik ja täiesti tasuta Transmog süsteem kõigis esemetes.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus