Oddworld Soulstorm – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Avastage tohutut kinematograafilist skaalat ja 2,9D keskkondi, mis on täis hingematvaid visuaale. Otsige tarvikuid, meisterdage relvi, relvastage oma jälgijaid, lahendage mõistatusi ja viige kõik Abe 1000 jälgijat turvaliselt vabadusse.

Tootekood: 50864

55,00 

Tootekirjeldus

Oddworld: Soulstorm on maineka videomängusarja suurem, hullem ja julgem märuli-seiklusplatvormi järg ja plahvatuslik teine ​​osa kvintoloogias pärast Oddworld: New ‘n’ Tasty. Mängid Abena, tõrksa Mudokoni kangelasena, kes käivitas tahtmatult ülestõusu ja peab nüüd juhtima oma kaasmudokoneid nende vabadusvõitluses planeedi juhtide vastu.

Funktsioonid

  • Action-Adventure Platformer: platvormižanri arendamine, lisades RPG-lite elemente koos mängijaagentuuriga, et saaksite mängida nii nagu soovite, kas agressiivselt või passiivselt.
  • Narratiiv: tume süžee keerdunud huumorimeelega, mis heidab valgust inimseisundis eksisteerivatele irooniatele.
  • Quarma (mõelge Karmale): Quarma on reaalajas tagasiside funktsioon, mis kajastab teie tegevusi mängus, mis mõjutab mängu tulemust.
  • Scavengeri majandus: ressursside hankimiseks vargake vaenlasi, rüüsta kappe ja sõelu läbi prügikaste. Vahetage neid müügiautomaatides, et hankida tooteid, mis annavad teile rohkem valikuvõimalusi mängu paljude väljakutsete lahendamisel.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Edition

Standard