Nintendo Switch OLED – Mängukonsool

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50207

389,90 

Tootekirjeldus

Mängige kodus teleris või liikvel olles elava 7-tollise OLED-ekraaniga koos süsteemiga Nintendo Switch OLED. Lisaks uuele erksate värvide ja terava kontrastiga ekraanile sisaldab Nintendo Switch (OLED-mudel) laia reguleeritavat alust mugavamate vaatenurkade jaoks, telerirežiimi jaoks juhtmega LAN-pordiga dokki (LAN-kaabel müüakse eraldi), 64 GB sisemälu ja täiustatud heli pihuarvuti ja lauaarvuti režiimides, kasutades süsteemi kõlareid. Sisaldab valgeid Joy-Coni kontrollereid, musta konsooli ja valget dokki. Nintendo Switch™ (OLED-mudel) koos White Joy-Con™.

Kas oled pidanud mänge olulistel hetkedel pooleli jätma sest enam polnud aega? Nintendo Switch mängukonsool annab Sulle aega ja võimaluse, et saaksid mängida oma lemmikmänge ka kõige tihedama graafiku korral. Uue ajastu konsooliga ei pea Sa enam planeerima oma aega mängimiseks, Switch sobitub ise Sinu päevakavasse. Naudi suurejoonelisi seikluseid kõikjal, igal ajal ja koos sõpradega. Nintendo Switch on disainitud nii, et see muutub kodusest mängukonsoolist kaasaskantavaks vaid hetkega. Kodus olles dokkige seade ja mängige kõrgresolutsioonis mänge mugavalt diivanil istudes. Kui on aeg minna, kinnita juhtpuldid Switchi külge ja haara pooleliolev jutustus endaga kaasa.

Kohtu Nintendo Switch pere uusima liikmega
Uuel  süsteemil on 7-tolline OLED ekraan, lai kohandatav alus, dokk LAN-juhtme pesaga, 64 GB sisemälu ja täiustatud heli.

Funktsioonid

  • 7-tolline OLED-ekraan – naudi erksaid värve ja teravat kontrasti ekraaniga, mis muudab värvid popiks.
  • Lai reguleeritav alus – lauarežiimis mugavaks vaatamiseks kallutage süsteemi laia reguleeritavat alust vabalt nurga all.
  • Juhtmega LAN-port – kasutage juhtmega Interneti-ühenduse jaoks telerirežiimis mängides doki LAN-porti.
  • 64 GB sisemälu – salvestage mängud oma süsteemi 64 GB sisemälu abil.
  • Täiustatud heli – nautige täiustatud heli süsteemi sisseehitatud kõlaritest, kui mängite pihuarvuti ja lauaarvuti režiimides.
  • Toetab kõiki Joy-Con™ kontrollereid ja Nintendo Switchi tarkvara.

Info

Kaal 0,29 kg
Mõõtmed 22,86 × 1,397 × 10,16 cm
Platvorm

Tootja

Mäluseadme maht

64 GB

Mäluseadme tüüp

eMMC

Salvestusmeedia tugi

Game Card

Mälukaartide tugi

microSD mälukaart

Meedia voogedastus

Ei

4K tugi

Ei

3D tugi

Ei

HDR tugi

Ei

HDMI

Jah

Bluetooth

Bluetooth 4.1

WiFi

Jah

3,5 mm kõrvaklappide liides

Konsoolil

Helisüsteem

Stereo, Surround

Komplektis

Konsool, 2 Joy-Con mängupulti, pultide randmepaelad, pultide ühendamise alus, Nintendo Switch dokk, HDMI juhe, voolujuhe

Optiline väljund

Ei

NFC

Jah

USB 2.0

Jah

USB 3.0

Jah

USB 3.1

Ei

USB-C

Jah

Värv

Valge

Pinnakate

Matt