Nickelodeon All-Star Brawl 2 – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Nickelodeon All-Star Brawl 2 käivitatakse ainulaadse kampaaniaga, mis sisaldab petturlikke elemente. Pane oma oskused proovile, võideldes selle nimel, et Danny Phantomi peakurjategija Vlad Plasmius ei saaks Nickelodeoni universumit üle võtta!

Tootekood: 50850

60,00 

Tootekirjeldus

Nickelodeon All-Star Brawl 2 võimaldab teil end välja lüüa seni suurima ja parima võitlevate tegelaste nimekirjaga, sealhulgas kõigi uute tegelastega, nagu Paavo, Kilpkonnad Mutant Ninja Turtles, Squidward Tentacles, Jimmy Neutron ja palju muud! Valige oma lemmikkaklejad, meisterdage nende ainulaadseid käigukomplekte ja kasutage täiesti uusi võimsaid supermängijaid, et koos sõpradega või ainulaadses, kelmikas mängijakampaanias lõpulöögiks saada!

Funktsioonid

  • Täiesti uus võitlusmängukogemus: algusest peale ümberehitatud ja ümbermõeldud Nickelodeon All-Star Brawl 2 määratleb uue ja uuendatud visuaalide, heli, animatsioonide, režiimide, etappide, mehaanika, mõnituste ja liikumiskomplektidega uuesti, milline võib olla Nickelodeoni võitlusmäng. , mis on võistluslikult häälestatud kõikidele mängutasemetele
  • Uued ja täiustatud kaklejad: Nickelodeon All-Star Brawl 2 nimekiri on suurem ja parem kui kunagi varem ning iga kordumatu tegelase mängimine on veelgi mitmekesisem. Võitle uhiuute Nickelodeoni võitlejate ja naasvate fännide lemmikutega!
  • Lööge kõvasti supermängijatega: võimendage oma võitlejaid uskumatute uute supersaadetega, mis võivad anda vastastele laastavaid lööke.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu