NHL 12 – Xbox 360 (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50226

7,20 

1 laos

1 laos

Tootekirjeldus

  • Alates purunenud klaasist ja lendavatest kiivritest kuni mängijate löömiseni üle laudade ja pingile, koge hoki oskust ja agressiivsust nagu kunagi varem. Lööge liiga kõvasti vastu väravat ja lööge võrk ära ning saatke väravavaht lendu.
  • Mängides oma loodud professionaalina, teeni iga vahetuse jääl välja suurepärase mängu, suurte löökide ja suurejooneliste väravate abil. Simuleeri oma järgmise vahetuse tegevust, nii et oled alati jääl, kui mängid kogu oma karjääri Stanley Cupi nimel tulistades.
  • Kivita oma vastased aukartustäratavate meeleheitepäästetega oma väravavahi poolt, kui ta katab iga võimaliku nurga ning töötab läbi varjestuste ja lendavate mängijate värava ees.
  • Kui tegevus keeb üle, anna märku, kui lahkud väravavõrgust, langetad kindad ja vahetad võitluste ajal tulise rivaaliga löögid.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold