Mass Effect: Legendary Edition – Xbox One/Series X/S

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50103

38,00 

Tootekirjeldus

Üks inimene on kõik, mis seisab inimkonna ja suurima ohu vahel, millega ta on silmitsi seisnud. Elage uuesti üle Commander Shepardi legend kõrgelt tunnustatud Mass Effecti triloogias Mass Effect Legendary Editioniga PS4. Sisaldab ühe mängija põhisisu ja üle 40 DLC-d Mass Effecti, Mass Effect 2 ja Mass Effect 3 mängudest, sealhulgas reklaamrelvi, turvisid ja pakendeid – ümber meisterdatud ja optimeeritud 4K Ultra HD jaoks.

Funktsioonid

  • Elage uuesti läbi kinosaaga – Mass Effect™ Legendary Edition sisaldab ühe mängijaga põhisisu kõigi kolme mängu jaoks ja enam kui 40 DLC-d ning üle 100 tunni sisu, mis on kõik ühendatud ühe saagaga. Kogege hämmastavalt rikkalikku ja üksikasjalikku universumit vapustavate visuaalsete detailidega.

  • Mõtle oma valikule – teie valikud liiguvad sujuvalt ühest mängust teise. Iga teie tehtud otsus juhib iga missiooni, iga suhte, iga lahingu tulemust ja isegi galaktika enda saatust.

  • Koge taas Commander Shepardi – looge ja kohandage oma tegelaskuju, alates välimusest ja oskustest kuni isikupärastatud arsenalini, seejärel juhtige oma eliitluuremeeskonda üle segaduses galaktika.

  • Remasteri Sisu – ​​Võtke Normandia juhtimine, pange oma meeskond kokku ja valmistuge unustamatuks seikluseks kõrgelt tunnustatud frantsiisis. Mängige ühe mängijaga kõigis kolmes Mass Effecti triloogiamängus, sealhulgas üle 40 DLC, relvasi, raudrüü ja pakke.
  • Remasteri põhifunktsioonid – kogege teretulnud elukvaliteedi värskendusi, sealhulgas üht käivitajat kõigi kolme Mass Effecti triloogia pealkirjade jaoks, täiustatud jõudlust, mängutäiustusi, arvuti kontrollerituge ja palju muud.
  • Täiendavad funktsioonid ja täiustused – kogege kinosaagat uuesti vapustava 4K-s täiustatud visuaalide, tekstuuride ja mudelitega. Sealhulgas kaasaegsed graafilised täiustused, värskendatud kasutajaliides ja palju muud.
  • Mass Effect 1 täiustused – kogege kõike, mida esimese Mass Effecti mängu juures armastate, nüüd täiustatud sihtimise, meeskonna juhtelementide ja kaameratega. Mida sa veel ootama pead? Ütleme nii, et Makos pole kunagi lõbusam olnud avastada.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

,

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu