Marvel’s Guardians of the Galaxy – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50419

36,90 

Kirjeldus

Marvel’s Guardians of the Galaxy on armastatud frantsiisil põhinev videomäng, kus Sa oled Star-Lord ning Sind on veendud ühinema erinevatest kangelastest koosnevasse tiimi. Selle tiimi juhtimisstiil on küsitav ning mõni liikmetest on ka paras lurjus, kuid vaatamata sellele tuleb teil koos hoida ära maailmatevaheline häving. On aeg näidata universumile milleks Sa võimeline oled. Sa saad sellega hakkama. Ilmselt.

Funktsioonid

  • Täiesti uus lugu – teie asja moodustatud legendaarsetest sobimatutest koosnev bänd on seatud päästma universumit selles värskes, kuid ustavas galaktika valvurite vastu. Mingil moel käivitate katastroofiliste sündmuste ahela, mis viib metsiku sõiduni läbi hämmastavate maailmade, kus elavad ikoonilised ja originaalsed Marveli tegelased.
  • Ebakõlalistest superkangelasteni – ainult sina hoiad ettearvamatuid eestkostjaid koos, nii et pead selles juhtimises kiiresti paremaks saama. Kui teie kõrval on see ebatavaline perekond, siis on pisaraid ja naeru, kui asute koos kosmosesse rebima.
  • 80ndate laulud  – kui Guardians of the Galaxy on seljaga vastu seina, ei pane miski tõenäolisemalt välja lööma kui üks magus mixtape Star-Lordi 80ndate lemmikutest. Kuulake tema teismeeast pärit külma klassikat, sealhulgas Mötley Crüe, KISS, New Kids On The Block, Rick Astley ja palju muud. Tõstke katust Peter Quilli lemmikrokkbändi Star-Lord ja nende legendaarse albumi Space Rider abil.
  • Juhtige The Guardians Of The Galaxy – teie julge võitlusstiiliga pole midagi piiritletud, alates Element Blastersitest ja reaktiivmootoriga löögist kuni tag-meeskonna löögini. Kui valvurid võitlevad teie kõrval, tehke löögid ja rabage oma vastased tunnusrünnakutega. Samal ajal on teie otsuste tagajärjed teie teekonna arenedes kergemeelsetest kuni täiesti ootamatuteni.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu