Martha is Dead – PS5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50172

35,50 

Tootekirjeldus

Martha is Dead on psühholoogiline õudusvideomäng, mille on välja töötanud LKA.

Süžee

Itaalia, Toscana hoovis 1944. Saksa kindrali tütrel nimega Julia on kaksikõde, kes sureb väga salapärastel asjaoludel. Ajal mil Teise maailmasõja konflikt süveneb, leitakse uppunud naise keha. Selleks naiseks on… Martha! 

“Martha on surnud” on sünge esimese isiku psühholoogiline põnevik, mis toimub 1944. aasta Itaalias. Mängus Martha is Dead hägustuvad piirid reaalsuse, ebausu ja sõja tragöödia vahel.

Keset eskaleeruvat konflikti Saksa ja liitlasvägede vahel leitakse hukkunud naise rüvetatud keha… Martha!

Martha on surnud ja tema kaksikõde Julia, Saksa sõduri noor tütar, peab üksi toime tulema raske psühholoogilise trauma ja mõrva negatiivsete tagajärgedega. Tragöödia tõde on varjutatud salapärase folkloori ja läheneva sõja õudusega.

Esimene indie-mäng, mis kasutab vaikimisi itaalia keelt – täiesti kaasahaarava loo ja tegelaste elu jaoks.
The Town of Light’i loojalt See on teine mäng LKA-lt, The Town of Light’i auhinnatud arendajalt ja keerulistel teemadel põhinevate realistlike narratiivsete mängude spetsialistilt.
Sügava tähendusega sünge lugu Martha Is Dead on psühholoogilise alatooniga mäng kaotusest ja suhetest ajaloo süngel ajalooperioodil. Kogu tegevus toimub tüdruku nimel, kes otsib tõde, varjates samal ajal omaenda saladusi.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu