Mario Kart 8 Deluxe – Nintendo Switch

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50197

69,90 

Tootekirjeldus

Tulge teele Mario Kart 8 lõpliku versiooniga ja mängige igal ajal ja igal pool! Võistlege oma sõpradega või võitlege nendega muudetud lahingurežiimis uutel ja naasvatel lahinguradadel. Telerirežiimis mängides mängige kohapeal kuni 4 mängijaga mitmikmängus 1080p. Iga Wii U versiooni lugu, sealhulgas DLC, toob hiilgavalt tagasi. Lisaks ilmuvad Inklingid täiesti uute külalistegelastena koos naasvate lemmikutega, nagu King Boo, Dry Bones ja Bowser Jr.!

Kõige mahukam Mario Kart mäng siiani!
• Kõige rohkem erinevaid sõitjaid – üle neljakümne tegelase!
• 48 erinevat rada – rekordiliselt suur arv erinevaid kohti võidusõiduks, sisaldab ka radu mis on inspireeritud Animal Crossingust, Excitebike’st ja The Legend of Zeldast ning palju teisigi!
• Haara kontroll erinevate esemetega, mida rivaalide vastu kasutada. Nüüd saad kanda korraga kahte!

Funktsioonid

  • Tulge teele Mario Kart 8 lõpliku versiooniga ja mängige igal ajal ja igal pool! Võistlege oma sõpradega või võitlege nendega muudetud lahingurežiimis uutel ja naasvatel lahinguradadel.
  • Telerirežiimis mängides mängige kohapeal kuni 4 mängijaga mitmikmängus 1080p. Iga Wii U versiooni lugu, sealhulgas DLC, toob hiilgavalt tagasi.
  • Inklingid ilmuvad täiesti uute külalistegelastena koos naasvate lemmikutega, nagu King Boo, Dry Bones ja Bowser Jr.!
  • Mängijad saavad valida uue nutika roolimise funktsiooni, mis muudab sõitmise ja rajal püsimise algajatele mängijatele ja lastele lihtsaks isegi 200 cc juures.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu