Logitech G413 Romer-G ENG – Must – Mehaaniline Klaviatuur

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

G413 klaviatuur on disainitud funktsionaalsusega, pakkudes atraktiivset ja vastupidavat lahendust, mis rahuldab kõiki vajadusi. See on kerge, tugevdatud alumiiniumsulamist, õhuke ning varustatud süsteemiga, mis aitab organiseerida juhtmeid, sealhulgas hiire ja peakomplekti juhtmeid. Lisaks on klaviatuuril kõrgust reguleerivad kummist jalad, tagades stabiilsuse isegi intensiivsetes lahingutes.

Tootekood: 50446

104,90 

Tootekirjeldus

Loodud parima tulemuse saavutamiseks
Romer-G™ mehaanilised lülitud on loodud professionaalide vajaduste järgi, need on ülima tagasidega ning vastupidavad. Lühike, 1,5 mm-ne, survedistants on 25% kiirem kui konkurentide mehaanilistel lülititel. See on täiuslik kombinatsioon täpsusest, kiirusest ja vaiksest tööst.

Varustus nii päevaks kui ööseks
Lisaks täpsusele ja töökindlusele on Romer-G lülitid disainitud valgustama sinu klaviatuuri nuppe. Isegi hilisõhtul, kõige lahedamate mängusessioonide ajal, on sinu üks peamisi varustuselemente alati selgelt nähtav.

Tugev ja kaunis
Harjatud viimistlusega alumiiniumsulamist pealmine korpuseosa on kui selle klaviatuuri selgroog. Minimalistlik disain on täiuslikult tasakaalustatud vajalike funktsioonidega. G413 on loodud parimatest materjalidest, et pakkuda sulle parimat kogemust.

Sisseehitatud meedia juhtimine
Kasuta funktsioninuppu (FN), et kontrollida helitugevust, alustada või peatada muusikaesitus, vaigistada heli, valida mängurežiim või lülitada välja klaviatuuri taustavalgus jpm. Logitech Gaming Software tarkvara abil saad erinevatele FN-kombinatsioonidel lisada ka endale meelepäraseid funktsioone. Jah, olenemata minimalistlikust disainist ei ole kuhugi kadunud klaviatuuri mitmekülgsed kasutamisvõimalused.

Lisanupud ja tarvik klahvide eemaldamiseks
G413-ga on kaasas 12 lisanuppu, et saaksid vajadusel uuendada oma kõige olulisemad klahvid. Komplektis oleva tarvikuga saad kiiresti ja mugavalt vahetuse teostada.

Mängurežiim, 26-nupuline rollover ja anti-ghosting
Ära kaota kriitilisel kontaktil vastasega initsiatiivi, sest vajutasid kogemata Windows-nuppu. Mängurežiimi saad sisse lülitada vajutades FN+F8 kombinatsiooni ja Logitech Gaming Software’i abil saab välja lülitada ebavajalikud nupud. Tänu 26-nupulisele rolloverile võid soovitud kombinatsiooni saavutamiseks vajutada samaaegselt alla mitu erinevat nuppu. Parimatele tulemustele orienteeritud anti-ghosting säilitab täieliku kontrolli ka siis, kui vajutada alla mitu juhtimisnuppu samaaegselt.

Lihtsusta keerulisi ülesandeid
Kasuta Logitech Gaming Software tarkvara, et programmeerida sobivaid funktsioone ja seadistada makrod F1-F12 nuppudele. Tee oma mängurielu lihtsamaks. Tänu selle klaviatuuri võimalusterohkusele saad keerulisi juhiseid või ajastatud kombinatsioone sooritada kõigest nupuvajutusega.

Info

Kaal 1,105 kg
Mõõtmed 3,4 × 44,5 × 13,2 cm
Tootja

Värv

Must

Klaviatuuri ühenduse tüüp

USB

Paigutus

ENG

Lisaseadme tüüp

Juhtmega klaviatuur

Operatsioonisüsteemide tugi

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Juhtme pikkus

1,8m

Klahvide tüüp

Membraanklaviatuur

Klaviatuuri kujutegur

100%

Funktsiooninupud

Jah

Lisanupud

12 programmeeritavat nuppu