Logitech G213 Prodigy SWE – Must – Klaviatuur

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

G213 Prodigy klaviatuur on varustatud Logitech Mech-Dome klahvidega, mis tagavad täpse soorituse ja sarnanevad mehaaniliste klaviatuuridega. Klahvid on täissuuruses, vaiksed, vajutussügavus 4mm ja surve 50g. G213 klaviatuur on ideaalne mänguritele – kiire, töökindel ja pakub kuni 4x kiiremat tagasisidet kui tavalised 8ms klaviatuurid. Anti-ghosting tehnoloogia hoiab teid kindlal kursil isegi mitme nupu samaaegsel vajutamisel.

Tootekood: 50442

93,50 

Tootekirjeldus

Kuni 16,8 miljonit värvi
G213 Prodigy klaviatuuril on viis erinevat värvitsooni, millele on võimalik taustavalgus valida kuni 16,8 miljoni värvi hulgast. Ühildage värvilahendus oma ülejäänud mängurivarustusega, mängudega või valige lihtsalt oma lemmiktoon. Valgus ei kiirga laiali ja rõhutab erilise täpsusega klahvide sümboleid. Leidke õige nupp ka täielikus pimeduses.

Vastupidav disain
Klaviatuuri membraan ja klahvistruktuur on loodud vastupidavaks ja pritsmekindlaks. Usaldusväärne kaaslane kõikidel teie seiklustel.

Alusta esitust, peata, vaheta lugusid
Säilitage kontroll taustamuusika üle ilma märuli peatamiseta. G213 servas asuvate juhtnuppudega saate alustada esitust, peatada seda ja heli summutada. Reguleerige helitugevust või vahetage lugusid kõigest nupuvajutusega.

Info

Kaal 1 kg
Mõõtmed 3,3 × 45,2 × 21,8 cm
Tootja

Värv

Must

Klaviatuuri ühenduse tüüp

USB

Paigutus

NORDIC

Lisaseadme tüüp

Juhtmega klaviatuur

Operatsioonisüsteemide tugi

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Juhtme pikkus

1,8m

Klahvide tüüp

Membraanklaviatuur