LEGO The Hobbit – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50314

24,90 

Tootekirjeldus

Väga populaarse LEGO® ” The Lord of the Rings” tegijatelt tuleb LEGO ” The Hobbit”, mis on inspireeritud ” The Hobbit” triloogia kahest esimesest filmist: New Line Cinema ja Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM) toodangu ” The Hobbit: An Unexpected Journey” ja tulevase filmi “The Hobbit: Desolation of Smaug” ning LEGO The Hobbit ehituskomplektide kollektsioonist. Interaktiivne mäng LEGO The Hobbit võimaldab mängijatel mängida kaasa oma lemmikstseene filmidest ja jälgib kääbikut Bilbo Kotti, keda võlur Gandalf värbab Thorin Tammekaitsele ja tema päkapikkude seltskonnale appi. Bilbo lahkub Maakonna mugavustest ja alustab teekonda läbi Keskmaa, et aidata päkapikkudel taastada oma kadunud kuningriik Erebor üksildase mäe sees.

Funktsioonid

  • Avasta Keskmaad ja külasta filmide võtmekohti, sealhulgas Kottide otsa, ning rännak läbi reeturliku Kõrge väina üle Udumägede või avasta Goblinite linna, Mirkwoodi ja Kaljulõhe sügavused.
  • Võta osa aardeküsitlustest, otsi kalliskive, leia vaenlastelt saaki ja meisterda võimsaid maagilisi esemeid või ehita uusi tohutuid LEGO-ehitisi.
  • Mängi oma lemmiktegelastena “Kääbiku” filmidest, sealhulgas Bilbo, Gandalf ja päkapikud: Thorin, Fili, Kili, Oin, Gloin, Dwalin, Balin Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori ja Ori. Igaühel neist on oma eriline – ja üsna lõbus – võime.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu