LEGO Star Wars: The Force Awakens – Xbox One

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Kogege põnevat, kiiret ja aktiivset lennumängu nagu kunagi varem, sealhulgas areenapõhiseid lahinguid ja lahinguid kosmoses.

Tootekood: 50315

24,00 

Tootekirjeldus

LEGO® Star Wars™: The Force Awakens™ tähistab number 1 LEGO videomängufrantsiisi võidukäiku ja viib fännid uude Star Warsi seiklusesse nagu kunagi varem. Mängijad saavad uuesti läbi elada kassahittfilmi eepilise tegevuse viisil, mida suudab pakkuda ainult LEGO, kus kõik “Star Wars: The Force Awakensi” loojooned on jutustatud uuesti läbi nutika ja vaimuka LEGO objektiivi. Mängus on ka eksklusiivne mängitav sisu, mis viib mängijad seiklustele “Star Wars: Jedi tagasitulek” ja “Star Wars: The Force Awakens” vahel, andes lisateavet uue filmi ja selle tegelaste kohta.

Funktsioonid

  • Elavasta kassahitt – lase end uues ja täiustatud LEGO Star Wars’i kogemuses, mis viib fännide tähelepanu sügavamale uude filmi kui ükski teine mäng, mis on jutustatud läbi nutika LEGO objektiivi.
  • Eksklusiivsed uued loo tasemed – kogege enne “Star Wars: The Force Awakens” asetleidvaid lugematuid seiklusi läbi eksklusiivsete uute loo tasemete, mis toimuvad “Star Wars: Jedi tagasitulek” ja uue filmi vahelisel ajal.
  • Erinevad tegelased, sõidukid ja kohad – mängi kõigi filmi kangelaslike tegelaste, sealhulgas Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO ja BB-8, aga ka Kylo Reni, kindral Huxi ja kapten Phasma rollis, uurides samal ajal ikoonilisi Star Warsi kohti, nagu Jakku ja Starkiller Base, ning kasutades mitmeid sõidukeid.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu