LEGO Marvel Avengers – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Seiklus läbi Marveli filmiuniversumi ikooniliste seikluste, mida on nähtud Marveli filmides “The Avengers” ja “Marveli kättemaksjad”: Age of Ultron, kogedes samal ajal ka mängitavat sisu ja kohti Marveli stuudio täiendavatest filmidest, sealhulgas Marveli “Kapten Ameerika”: The First Avenger, Iron Man 3, Thor: The Dark World ja Captain America: The Winter Soldier.

Tootekood: 50323

24,00 

Tootekirjeldus

Kostjad kogunevad! Enimmüüdud LEGO Marveli videomängufrantsiis naaseb uhiuue, põnevate superkangelaste seikluuga. LEGO Marveli Avengers sisaldab tegelasi ja lugusid kriitikute poolt tunnustatud filmist “Marveli Avengers” ja menukast jätkufilmist “Marveli Avengers”: Age of Ultron, aga ka mängitav sisu, mis põhineb Marveli stuudio teiste filmide, sealhulgas Marveli “Kapten Ameerika”, filmidel: The First Avenger, Iron Man 3, Thor: The Dark World ja Captain America: The Winter Soldier. Mängi Maa võimsaimate kangelaste rollis, kes püüavad maailma päästa.

Funktsioonid

  • Kogemused Blockbuster Action alates Avengers filmid – Taastage kõige hämmastavamaid hetki Marveli filmiuniversumi, sealhulgas kuulus lahing New Yorki vahel Avengers ja Super Villain Loki, nagu näha Marveli The Avengers, kogeda eepiline tegevus Marveli Avengers: Age of Ultron koos Avengersi, Quicksilveri, Scarlet Witchi, Visioni ja Ultroniga, reisida läbi tuttavate Marveli filmikohtade ja palju muud, kõike seda koos klassikalise LEGO huumoriga!
  • Mitmekülgne tegelaste nimekiri – mängige ja avage rohkem kui 100 uut tegelast, kes pole varem LEGO mängus esinenud, sealhulgas superkangelased ja superkurjategijad Marveli filmiuniversumist, aga ka Marveli koomiksites esinevad klassikalised Avengersi tegelased.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu