LEGO Jurassic World – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

LEGO Jurassic World on esimene mäng, kus mängijad saavad kaasa lüüa ja kogeda kõiki Jurassic Park seiklusi. Legomaailm, LEGO tegelased ja legolik huumor saadab ka seda põnevat mängu otsast lõpuni, tuues mängijani unustamatud hetked ja filmidest tuttavad stseenid. Olge osaliseks kõige olulistematele momentidele Nublari ja Sorna saartel!

Tootekood: 50328

24,00 

Tootekirjeldus

LEGO Jurassic World võimaldab mängijatel taaselustada ja kogeda kõiki nelja Jurassic-filmi. Rännak läbi Jurassic Parki, The Lost Worldi: Jurassic Park, Jurassic Park III ja Jurassic World LEGO kujul. Koguge merevaiku ja eksperimenteerige DNA-ga, et luua omaenda dinosaurus!

Funktsioonid

  • Inspireeritud Jurassic-filmidest – elage uuesti läbi võtmemomendid Jurassic-filmidest. 65 miljonit aastat kestnud seiklus nüüd klassikalises LEGO Bricki lõbustuses!
  • Hävitad LEGO dinosaurustena – vali 20 dinosauruse, sealhulgas sõbraliku Triceratopsi, surmava Raptori ja isegi võimsa T. Rexi seast.
  • Kohanda oma dinosauruste kollektsioon – Koguge LEGO merevaigust ja eksperimenteerige DNA-ga, et luua täiesti originaalseid dinosauruseid.
  • Avasta Isla Nublar ja Isla Sorna – Pane oma ainulaadsed dinosauruse loomingud karjadele, kui täidad tasuta mänguülesandeid.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu