LEGO DC Super Villains – Nintendo Switch

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Sinu ja ühe hullumeelse grupi ebaõnnestunute ülesanne on paljastada Maa uute, kummaliste wannabe-superkangelaste kavatsused. Ühinevad tuntud DC super-kurjategijad: Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Deathstroke, Killer Frost, Sinestro ja lugematud teised Injustice League’i liikmed, asuvad mängijad eepilisele seiklusele, et tagada nende kurjategijate ületamatus.

Tootekood: 50282

29,90 

Tootekirjeldus

On hea olla halb! Tule LEGO DC Super-Villains mängus parimaks kurjategijaks, keda universum on näinud. Mängijatel on võimalus luua ja mängida kogu mängu vältel oma super-kurjategijat, kes saab koostöös DC-ga kirjutatud tegevusterohkes ja lõbusas loos vallandada pahaloomulisi pahandusi ja tekitada hävingut. DC universumi avaras, avatud maailmas toimuvas mängus on Justice League kadunud, jättes Maa kaitsmise oma paralleeluniversumi kolleegidele, kes on end välja kuulutanud Justice Syndicate’iks.

Omadused:

  • Loo oma super-kurjategija ja valluta maailm.
  • Liituge tuntud superkurjategijatega: Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Deathstroke, Killer Frost, Sinestro ja lugematud teised Injustice League’i liikmed.
  • Lase vallandada vallatuid pahaloomu ja tekitada hävingut tegevusterohkes ja lõbusas loos.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu