In Sound Mind: Deluxe Edition – Nintendo Switch

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Avastage kujutlusvõimet tekitavat ja desorienteerivat narratiivi, mis sisaldab tundlikke mannekeene, kassi kaaslast ja palju muud. Ja jah, sa võid kassi paitada.

Tootekood: 50930

35,90 

Tootekirjeldus

Kultusklassika Nightmare House 2 loojatelt pärineb fantaasiarikas psühholoogiline õuduskogemus, mis seab väljakutse teie ootustele ja juhatab teid läbi teie mõtte sügavaimate nurkade.

Seletamatu hoone koridorides ärgates avastate, et keskkond hakkab omaette elama ja viib teid avastama rea ​​ohvreid, kes kõik puutuvad kokku sama eksperimentaalse teraapiaga. Vastuseid otsides kerkivad esile veidrad nägemused, mis toovad sisse hulga imposantseid õudusi. Arvestades teie mõistust, ei jää teil muud üle, kui loota oma instinktile…ja kassile nimega Tonia.

In Sound Mind on vaimukas esimese isiku psühholoogiline õudus pööraste mõistatuste, ainulaadsete bossivõitluste ja The Living Tombstone’i originaalmuusikaga. Avastage ja võitlege nende rahutukstegevate mälestustega, kui reisite ühes kohas, kust te ei pääse – teie enda mõistuse – sisemises töös.

Ostke Deluxe Edition ja saate järgmise sisu:

 • In Sound Mind täismäng
 • Digitaalne kunstiraamat:
  • Sukelduge In Sound Mind loomisesse selle digitaalse kunstiraamatuga, mis on täis visandeid, kunstiteoseid ja We Create Stuff meeskonna kujundusi.
 • The Living Tombstone digitaalne heliriba
  • Nautige kogu In Sound Mind heliriba, mille on loonud The Living Tombstone

Funktsioonid

 • Uus ellujäämisõuduskogemus legendaarse Nightmare House 2 loojatelt. We Create Stuff, kõigi aegade ühe kõrgeima reitinguga modifikatsiooni meeskond naaseb ootamatu pöördega õudusžanrile.
 • Kogege kummitavaid mälestusi. Rännaku läbi segavate lugude edenemise, millest igaühel on ainulaadsed mõistatused, mehaanika, relvad ja bossivõitlused.
 • Ületage hirmude hulk. Astuge silmitsi nendega, kes teid jälitavad hirmutavates bossivõitlustes, ja õppige, kuidas neid alistada, lahendades mõistusepäiseid mõistatusi.
 • Õudne heliriba filmilt The Living Tombstone. Interneti-ikoon annab sellele järgmise põlvkonna psühholoogilisele põnevusloole oma erilise kõla ja iga loo jaoks on omapärane laul.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Edition

Deluxe