In Nightmare – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Kas saate üle sellest, mida kardate või jääte õudusunenägu vahele?

Tootekood: 50915

34,50 

Tootekirjeldus

Sulgedes oma südame tegelikkusele, vajub meie peategelane sügavasse unne ja ärkab painajalikus unenäomaailmas. In Nightmare on narratiivipõhine õudusseiklusmäng, mis ühendab vargsi tegevuse erinevate mõistatustega. See jälgib noort poissi, kes otsib viimast armastuse lootust, kes töötab oma pääste, liikudes läbi oma hirmu.

Kogedes purunenud pere tagajärgi ja sellega kaasnevat südamevalu, pääseb väike laps reaalsusest pimedasse, kapriissesse maailma, mis on loodud tema enda mälestustest. See paneb ta teekonnale, et avastada, mis tegelikult peitub. Olles tegelikkuses kannatanud, muutub tema minevikutrauma hirmuäratavateks koletisteks, kes tahavad teda igaveses õudusunenäos hoida. Poiss leiab oma unistuste vaimu abil viise, kuidas vaenlastest mööda hiilida, keerulistest mõistatustest üle saada, hirmu omaks võtta ja tõde paljastada, et ta saaks enda loodud koletised puhastada ja lõpuks ärgata.

Funktsioonid

  • Lootus puhkab teie unenägudes – põgenege pimedast kapriissest unenäomaailmast, mis teid lõksus on, otsige maailmast vihjeid ja alustage oma reaalsuse tõe paljastamist.
  • Puzzle Through Pain – oma teekonnal kohtate mõistatusi, mis üritavad teie edusamme nurjata. Kasutage oma mõistust ja vaimujuhti, et aidata teil ületada kõik, mis teie teele satub.
  • Valgus pimeduses – kontrollige oma unistuste vaimu, et aidata teid peibutisena, tuvastada nähtamatud teed või esemed ning saada teravalt teadlikuks eesseisvatest ohtudest.
  • Nightmares Made Real – Sinu alateadvus loob koletisi, keda sa tõeliselt kardad. Ära lase neil ega varitsevatel varjudel end püüda ja igaveses õudusunenäos hoida.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu