Hunting Simulator 2 – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50920

39,00 

Tootekirjeldus

HUNTING SIMULATOR 2 seab konsoolijahi standardi! Uus ja täiustatud täielikult uuendatud loomade tehisintellektiga, enam kui 65 täielikult litsentsitud relva ja 60+ varustusega, mida saab kasutada ilusates jahikeskkondades. Kogege oma seltsilise jahikoeraga tõelist jahti, kui annate talle jahil abistavaid käske. Jälgige loomi tohututel avatud maailma kaartidel, mis on loodud nii, et tunneksite end tõeliselt jahil! Proovige ühte kolmest erinevast jahistiilist alates püstijahist, traditsioonilisest jahist ja veelinnujahist. Harjutage oma oskusi lasketiirus ja teenige raha uute varustuse ostmiseks.

Funktsioonid

  • KOGEGE REALIST JAHISEIKLUST: üle 36 erineva igas suuruses looma, kes asuvad nende looduslikes elupaikades. Jahtige ühes kolmest suuremast piirkonnast, mis koosneb mitmest alampiirkonnast, et pakkuda palju mitmekesisust ja sisu!
  • PARTNER OMA KOERAKAASLASGA: Tutvustame uhiuut jahikoermehaanikut, kes aitab teid jahil. Käske oma koeral jälgida, külmutada, jälgida ja palju muud.
  • NAUTIGE JAHIBrändide PARIMIST: kasutage kogu maailma parimate jahibrändide litsentsitud varustust. Kohandage oma mängijat 65 erineva relva, 13 erieseme ja 87 rõivavalikuga.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu