Hogwarts Legacy – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50162

59,90 

Tootekirjeldus

GameLab soovib, et kogeksite Sigatüüka pärandiga maagiat nagu kunagi varem. Astuge Harry Potteri maailma  ja avastage võlurite maailma uus ajastu. Selles imelises RPG-videomängus ootab teid maagiline seiklus fantastilistest metsalistest kuni ohtlike kaabakateni.

Hogwarts Legacy on avatud maailmaga tegevus-RPG, mis asub maailmas, mida esmakordselt tutvustati Harry Potteri raamatutes. Alustage teekonda läbi tuttavate ja uute paikade, kui uurite ja avastate maagilisi metsloomi, kohandate oma tegelast ja valmistate nõidusi, omandate loitsimise, täiustate andeid ja muutute võluriks, kelleks tahate saada.

Sigatüüka pärand on kõikehõlmav avatud maailma märulimäng, mille tegevus toimub maailmas, mida tutvustati esmakordselt Harry Potteri raamatutes. Esimest korda kogege Sigatüüka 1800. aastatel. Sinu tegelane on õpilane, kelle käes on iidse saladuse võti, mis ähvardab võlurite maailma tükkideks rebida. Nüüd saate tegevust juhtida ja olla võlurite maailmas oma seikluse keskmes. Teie pärand on see, mille te sellest loote. Ela kirjutamata.

Funktsioonid

  • Avastage avatud maailma – võlurite maailm ootab teid. Rändage vabalt Sigatüükas, Keelatud metsas ja ümbritsevas Overlandi piirkonnas.
  • Ole nõid või võlur, kes sa tahad olla – õppige loitse, pruulige jooke, kasvatage taimi ja otsige oma teekonnal maagilisi metsloomi. Tehke oma majas korda, looge suhteid ja omandage oskused, et saada nõiaks või võluriks, kelleks soovite saada.
  • Kogege uut võlurimaailma seiklust – kogege võlurite maailma läbiuurimata ajastul, et paljastada varjatud tõde selle minevikust. Võitle trollide, tumedate võlurite, goblinide ja muu vastu, kui seisad silmitsi ohtliku kaabakaga, kes ähvardab võlurimaailma saatust.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu