Grand Theft Auto V – Xbox 360 (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50225

7,90 

Laost otsas

Laost otsas

Tootekirjeldus

Noor tänavakurjategija, pensionile jäänud pangaröövel ja hirmuäratav psühhopaat peavad sooritama mitu ohtlikku röövi, et ellu jääda halastamatus linnas, kus nad ei saa kedagi usaldada, kõige vähem üksteist. Kogege Grand Theft Auto’t Xbox 360-l ja nautige mitmekesist avatud maailma, mis on täis tegevusterohket mängupilti.
Los Santos: laiuv päikesepaisteline metropol, mis on täis eneseabi gurusid, staarid ja hääbuvaid kuulsusi, kunagi läänemaailma kadedus, nüüd aga võitleb majandusliku ebakindluse ja odava reality-televisiooni ajastul pinnal püsimise nimel.

Keset segadust kavandavad kolm väga erinevat kurjategijat oma ellujäämis- ja eduvõimalusi: Franklin, endine tänavagängster, kes otsib nüüd tõelisi võimalusi ja tõsist raha; Michael, professionaalne endine vang, kelle pensionipõlv on palju vähem roosiline, kui ta lootis ja Trevor, vägivaldne maniakk, keda ajendab järgmine suur saak. Kuna neil ei ole enam võimalusi, riskivad nad kõigega, et sooritada rida julgeid ja ohtlikke röövimisi, mis võivad neile elu lõpuni kätte maksta.

Grand Theft Auto V on suurim, dünaamilisim ja mitmekesiseim avatud maailm, mis on kunagi loodud. Selles mängus segunevad lugude jutustamine ja mängupilt uuel viisil, sest mängijad hüppavad korduvalt mängu kolme peategelase ellu sisse ja välja, mängides mängu põimitud loo kõiki külgi.

Mängusarja klassikalised tunnusjooned, sealhulgas uskumatu tähelepanu üksikasjadele ja Grand Theft Auto tumedalt humoorikas suhtumine tänapäeva kultuuri, on taas olemas, lisaks täiesti uus ja ambitsioonikas lähenemine avatud maailma mitmikmängule.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu