Grand Theft Auto V – PS5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Avastage Los Santose ja Blaine’i maakonna Grand Theft Auto V-s ülima elamuse raames, mis sisaldab mitmeid tehnilisi uuendusi ja täiustusi nii uutele kui tagasipöörduvatele mängijatele.

Tootekood: 50276

31,90 

1 laos

1 laos

Sisaldab Grand Theft Auto V: Story Mode ja Grand Theft Auto Online. Jätkake oma teekonda PS5™-i ja kandke nii GTAV Story Mode’i edusammud kui ka GTA Online’i tegelased ja edasiminek PS5™-i ühekordse migratsiooniga. Kogege meelelahutuslikke kassahitte, Grand Theft Auto V ja GTA Online – nüüd PlayStation®5 jaoks.
Kui noor tänavakurjategija, pensionile jäänud pangaröövel ja hirmuäratav psühhopaat satuvad kokku kuritegeliku allmaailma, USA valitsuse ja meelelahutustööstuse kõige hirmsamate ja hullumeelsemate elementidega, peavad nad ellu jäämiseks halastamatus linnas, kus nad ei saa kedagi usaldada – kõige vähem üksteist -, korraldama mitmeid ohtlikke röövimisi.

GTA Online on dünaamiline ja pidevalt arenev veebiuniversum kuni 30 mängijale, kus saad tõusta tänavakurjategijast omaenda kuritegeliku impeeriumi kuningaks.

PlayStation®5-mängijad saavad nautida uusi suure jõudlusega sõidukite uuendusi ja täiustusi, nagu näiteks karjääriehitaja, ning kõiki GTA Online’i mänguparandusi, laiendusi ja juurdepääsu kõikidele praegustele ja varasematele sisuuuendustele, mida saab nautida üksi või koos sõpradega. Tehke julgeid ühistegevuslikke röövimisi, osalege adrenaliinirikastes Stunt Races, võistle unikaalsetes Adversary Modes või hängige sotsiaalsetes kohtades, sealhulgas ööklubides, mängusaalides, penthouse’i pidudel, autode kohtumistel ja paljuski mujal.

Avasta Los Santose ja Blaine’i maakonda üksikasjalikumalt kui kunagi varem!

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus