Gotham Knights Deluxe Edition – Xbox Series X/S

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Kes astub Caped Crusaderi surmaga Gotham City tänavaid kaitsma? Tehke Xbox Series X/S-l Gotham Knightsis koostööd DC Hero’s Batgirli, Nightwingi, Red Hoodi ja Robiniga. Kaitske kodanikke kuritegevusest tulvil avatud maailma eest tegevusrohke mänguga ja avastage Gothami süngeim ajalugu selles eepilises Batmani videomängus.

Tootekood: 50279

64,60 

Tootekirjeldus

Gotham Knights on uhiuus avatud maailma, kolmanda isiku märulimäng, mis sisaldab Batmani perekonda, kes astuvad rollidesse Batgirl, Nightwing, Red Hood ja Robin, uus koolitatud DC superkangelaste valvur, kes peab tõusma kaitsjatena. Gotham Cityst pärast Batmani surma. Läbi Gothami tänavate on pühkinud laiaulatuslik kuritegelik allilm ja nüüd on nende uute kangelaste ülesanne kaitsta linna, tuua selle kodanikele lootust, politseinike distsipliini ja kurjategijaid hirmutada. Mängijad peavad päästma Gothami kaosesse laskumisest ja leiutama end uuesti oma versioonis Pimeduse rüütlist.

Funktsioonid

  • Mängige DC superkangelaste uue valvurina – astuge Batgirli, Nightwingi, Red Hoodi ja Robini rollidesse ning kujundage Gothami uusim kaitsja, et luua oma versioon Pimeduse rüütlist.
  • Tegevusrohke ja originaalne lugu, mis toimub DC Batmani universumis – Kellatorn on nende operatsioonide baasiks, lahendab see kangelaste uus ajastu mõistatusi, mis ühendavad Gothami ajaloo süngemaid peatükke – alates selle kõrguvatest tornidest kuni maa-aluse kuritegeliku võrgustikuni. Alustage rikkalikke lugusid, sealhulgas vastamisi mõnede kurikuulsamate DC superkurjadega, nagu hr Freeze, kes kavatseb Gotham City jäässe neelata, ja salapärane Öökullide kohus, Gothamist koosnev salaselts. Linna jõukaimad pered.
  • Avastage ja võitlege kuritegevusega avatud maailmas Gothami linnas – patrullige dünaamilises ja interaktiivses Gothami viie erineva linnaosa pimedatel tänavatel, kasutades erinevaid läbimisvõimeid ja kangelaslikke võitlusliigutusi, aga ka ikoonilist Batcycle’i. Päästke linn kaosesse laskumisest tänavatasandil toimuvast kuritegevusest kuni vastasseisuni ikooniliste DC Super-Villainsidega.
  • Ainulaadsed tegelaste võimed ja kohandamine – igal kangelasel on ainulaadsed võimed, varustus, relvad ja kohandatav ülikond. Batgirl kasutab oma lähivõitlust Nightwing kasutab oma signatuuri kahekordseid escrima keppe; Red Hood on treeninud, et jõuda inimjõu tipuni; ja Robin on oma kokkupandava kvartali personaliga asjatundlikult osav.

Info

Kaal 0,13 kg
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold

Edition

Deluxe