Forza Motorsport 3 – Xbox 360 (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50228

6,30 

Laost otsas

Laost otsas

Tootekirjeldus

Ela kõige realistlikumat võidusõiduelamust, kui istud enam kui 400 kõige armastatuma auto roolis enam kui 100 tuntud reaalsel rajal ja eksootilisel maanteerajal üle maailma. “Forza Motorsport 3” sisaldab hingematvat kõrglahutusega graafikat ja kõige arenenumat sõidukite modelleerimist videomängus, samuti on mängus palju sõidutamisabisid ja reguleeritavaid oskuste tasemeid, mis teevad mängust kaasahaarava mängukogemuse igas vanuses ja oskustasemel publikule. Sinu põgenemine autokultuuri maailma “Forza Motorsport 3” ei lõpe rajal. “Forza Motorsport 3” õhutab veelgi enam maalijate, tuunijate ja fotograafide juba niigi õitsva kogukonna kujutlusvõimet täiustatud kohandamisvahendite ja täiesti uute võimalustega jagada loomingut maailmaga Xbox LIVE’i kaudu.* Xbox LIVE teeb teie reisi “Forza Motorsport 3” kogukonda ja kasutajate loodud sisu maailma lihtsaks ja lõbusaks. Armastus autode vastu elab meis kõigis. “Forza Motorsport 3” on autode mängumaa, mida me kõik oleme oodanud.

Omadused

  • Kui unistused on ajendatud: Autod ja rajad. “Forza Motorsport 3” pakub enam kui 400 täielikult kohandatavat ja tuunitavat autot enam kui 50 maailma juhtivalt tootjalt ning sisaldab nii uusimaid ja parimaid seeriaautosid kui ka maailma kõige kiiremaid ja eksootilisemaid tänavaautosid. Olenemata sellest, kas sinu kireks on klassikalised Ameerika muskelautod, Euroopa roadsterid, spetsiaalselt ehitatud võidusõiduautod või Aasia kõrgtehnoloogilised imporditud autod, “Forza Motorsport 3” paneb sind istuma autode kabiini, mida sa armastad.
  • Kaasaegse võidusõidumängu välimus ja tunnetus: “Forza Motorsport 3” on lõplik võidusõidumäng. Kõik enam kui 400 autot mängus on ehitatud rohkem kui 10 korda suurema arvu polügoonidega kui “Forza Motorsport 2”. Turn 10 viib realismi uutesse kõrgustesse, olles valdkonna eesotsas kõige arenenuma füüsikamudeli, tehisintellekti ja kahjuarvutustega.
  • Keerelda on lihtne: “Forza Motorsport 3” defineerib võidusõidužanri uuesti. Kasutades hulgaliselt tipptasemel sõidu- ja mänguassisteid, nagu automaatne pidurdamine, mängupildi tagasipööramine ja automaatne häälestamine, pakub “Forza Motorsport 3” kogemust, kus igaüks saab rooli taga lõbusalt sõita, sõltumata oma oskustest ja osavusest. Olenemata sellest, kas oled uustulnuk või kogenud võidusõidumängude proff, “Forza Motorsport 3” arvestab sinu sõiduviisi ja areneb koos sinuga aja jooksul, kui su oskused kasvavad. “Forza Motorsport 3” arvestab sinu sõiduviisi ja areneb koos sinuga aja jooksul, kui su oskused kasvavad.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold