FIFA 23 – PS5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Nautige uut mängimisviisi ja ehitage oma unistuste meeskonda FIFA Ultimate Team’is koos FUT Moments’i ja uuendatud süsteemiga või elage oma jalgpalliunistusi karjäärirežiimis, kui määratlete oma isiksuse kui mängija ja juhatate mõnda jalgpalli kuulsaimat nime.

Tootekood: 50290

73,00 

Tootekirjeldus

EA SPORTS™ FIFA 23 toob maailma mängus “The World’s Game” veelgi rohkem jalgpalli tegevust ja realismi väljakule, kusjuures HyperMotion2 tehnoloogia edusammud, mille aluseks on kaks korda suurem hulk reaalset liikumisjälge, aitavad luua igas mängus rohkem tõelist jalgpallianimatsiooni kui kunagi varem. Mängi jalgpalli suurimatel turniiridel, sest nii meeste kui ka naiste FIFA World Cup™ jõuab hooaja jooksul FIFA 23-sse, mängi esmakordselt naiste klubimeeskondadega – mida toetab spetsiaalne HyperMotion2-animatsioon – ning naudi ristmängu funktsioone, mis lihtsustavad mängimist sõprade vastu.

Naudi uut mängimisviisi ja ehita oma unistuste meeskonda FIFA Ultimate Team™-is koos FUT Moments’i ja uuendatud keemiasüsteemiga või ela oma jalgpalliunistused välja karjäärirežiimis, kui määratled oma isiksuse mängijana ja juhatad mõnda jalgpalli kuulsaimat nime.

VOLTA FOOTBALL ja Pro Clubs toovad väljakule rohkem isikupära tänu uutele kohandamise tasemetele ja täiustatud tänava- ja staadionimängule. Ükskõik, kuidas sa ka ei mängiks, koge maailma mängu üle 19 000 mängija, 700+ meeskonna, 100+ staadioni ja üle 30 liiga – sealhulgas UEFA Meistrite Liiga, Premier League, uus Barclays FA naiste superliiga ja Prantsusmaa D1 Arkema võrratu autentsusega FIFA 23-s.

Gameplay:

Hypermotion2-mängutehnoloogia – Jalgpall, EA SPORTS FIFA HyperMotion-mängutehnoloogia edusammud viivad FIFA 23 üle 6000 tõetruu jalgpallianimatsiooni, mis tagavad realistlikkuse iga kord, kui astud FIFA 23 mänguväljakule:

 • Täiustatud 11v11-mängu jäädvustamine – Xsens ülikonnad võimaldavad salvestada miljoneid andmepunkte professionaalsetelt jalgpalluritelt, kes mängivad tõelisi, kõrge intensiivsusega 11v11-mänge. FIFA 23 sisaldab Advanced 11v11 Match Capture’i andmeid kahest uuest täismängu liikumisvõttest profimeeskondadega – sealhulgas FIFA esmakordselt naiste mängu liikumisvõtte – ja andmeid viiest treeningharjutusest, mis annab rohkem elutruusid ja tõetruusid animatsioone kui kunagi varem EA SPORTSi FIFA-tiitlis.
 • Masinõpe – meie tipptasemel ja patenteeritud masinõppe algoritmi edusammud toovad FIFA 23-s rohkem jalgpallireaalsust. Algoritm õpib 9,2 miljoni täiustatud mängu salvestamise kumulatiivse kaadri põhjal ja kirjutab reaalajas uusi animatsioone, et luua FIFA 23-s loomulikku ja realistlikku jalgpalli liikumist mitmesugustes interaktsioonides väljakul.

Tulemus toob FIFA 23 veelgi lähemale nii meeste kui ka naiste profimängudele, mida näeb staadionitel üle kogu maailma, kuna HyperMotion2 mängutehnoloogia avab täiesti uued funktsioonid, mis pakuvad enneolematut animatsiooni kvaliteeti nii palli peal kui ka väljaspool:

 • Täielik meeskonna autentne liikumine – Xsens’i ülikondade abil veel kahest suure intensiivsusega 11v11-mängust kogutud mängijate liikumisandmed viivad FIFA 23-s veelgi loomulikuma jalgpallianimatsiooni, mis on jäädvustatud otse väljakult. Nii meeste kui ka naiste mängust kogutud andmed kulmineeruvad kokku enam kui 6000 HyperMotion-võimekusega animatsiooni, mis panevad mängijad liikuma ja mängima tundlikumalt ja realistlikumalt kui kunagi varem.
 • Naiste mängu võimekus – spetsiaalne täiustatud 11v11-võistluse jäädvustus täisintensiivsest naiste mängust koos masinõppe tehnoloogiaga, et võimendada naiste mängu FIFA 23-s, luues autentseid animatsioone, mis põhinevad reaalsete naismängijate liikumistel.
 • Tehniline dribbeldamine – Täiesti uus dribbeldamissüsteem võimaldab ründajatel arukamalt arvutada oma teed pallile. Animatsiooni üleminekud põhinevad masinõppel iga dribbeldamise vahel, pakkudes järgmise põlvkonna visuaali ja vaheldusrikkust, kui pall on su jalas. Ükskõik, kas sa võtad kaitsja vastu tempot või hoiad palli lähedal, et vastasest ära pöörata, ülireageeriv dribbeldamine teeb maailma parimad liigutused sujuvamalt kui kunagi varem.
 • ML-Jockey – masinõppe tehnoloogia õpib reaalsetest kaitsesituatsioonidest ja Advanced 11v11 Match Capture’i andmetest võetud liikumistest, et kirjutada ümber FIFA 23 jockeerimissüsteem, luues loomulikumaid animatsioone, kui kaitsjad seisavad vastastikku ründajatele vastu.

Täiendavad mängufunktsioonid:

 • Power Shots – uus oskustel põhinev, riski ja tasu vastane laskemismehhanism toob mängu jalgpalli kõige võimsamad löögid. Loo kaitsjatest eemal ruumi, vali oma koht ja käivita jõulöök, et lisada oma löögile lisajõudu ja võimalust löömiseks.
 • Ümberkujundatud setted – Sett piece’i ümberkujundamine annab sulle rohkem kontrolli vabalöökide, penaltide ja nurgalöökide üle, võimaldades sul valida, kus sa palliga kontakti saad, et muuta suunda, trajektoorikat, lööke ja muudki. Lisaks kajastab uuendatud kaamera positsioonid nurgalöökide puhul paremini passiivsete pallide dramaatilisust.
 • Mänguväljaku füüsika – FIFA 23 uuendatud füüsika muudab mitmed mänguväljakul toimuvad interaktsioonid loomulikumaks ja realistlikumaks:
 • Täiustatud löögifüüsika – Muudab mängijate individuaalsed jäsemed loomulikumaks, kui kaitsjad FIFA 23-s palli blokeerivad. Kaitsjate ja väravavahtide käte, jalgade, kätele ja isegi sõrmedele tehtud tõrjete ja blokeeringute tulemused on nüüd realistlikumad, kuna need neelavad löögi jõudu, et mõjutada palli teekonda ja tekitada visuaalselt autentsemaid tõrjeid, mis põhinevad iga üksiku löögi kiirusel ja jõul.
 • Võrgu interaktsiooni füüsika – uus võrgu füüsika reageerib mängijate liikumisele, reageerides individuaalsetele jäsemetele ja luues loomulikumaid interaktsioone võrguga, kui mängijad jooksevad, libisevad või kukuvad väravasse.
 • Mängijate teadlikkus – uus kokkupõrgete prognoosimise süsteem parandab mängijate teadlikkust väljakul, võimaldades neil intelligentselt liikuda, et vältida rünnakuid ja kokkupõrkeid.
 • Jalgpalli vaheldusrikkus – uued animatsioonid ja mehaanika toovad FIFA 23-sse rohkem loomulikku jalgpalli vaheldusrikkust, et tuua mäng reaalsele maailmale lähemale.
 • Löömine – Erinevaid löögiradasid, sealhulgas madalaid, sukelduvaid ja põrgatavaid lööke koos sukelduvate pealöökidega.
 • Kaitsmine – kõvad vabastuslükkepallid, füüsilised rünnakud ja isegi tagurpidi rünnakud annavad sulle rohkem võimalusi vastaste ründajate vastu kaitsmiseks.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold