FIFA 23 – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50143

58,90 

Laost otsas

Laost otsas

Kirjeldus

EA SPORTS FIFA toob maailmamängus veelgi rohkem jalgpalli tegevust ja realismi väljakule, kusjuures HyperMotion2-tehnoloogia edusammud, mille aluseks on kaks korda suurem hulk reaalset liikumisjälge, aitavad luua igas mängus rohkem tõelist jalgpallianimatsiooni kui kunagi varem. Mängi jalgpalli suurimatel turniiridel, kus nii meeste kui ka naiste FIFA maailmameistrivõistlused tulevad hooaja jooksul FIFA-sse, mängi esmakordselt naiste klubimeeskondadega, mida toetab spetsiaalne HyperMotion2-animatsioon, ning naudi ristmängu funktsioone, mis lihtsustavad mängimist sõprade vastu. Naudi uut mängimisviisi ja ehita oma unistuste meeskonda FIFA Ultimate Team’is koos FUT Moments’i ja uuendatud keemia süsteemiga või ela oma jalgpalliunistusi karjäärirežiimis, kui määratled oma isiksuse mängijana ja juhatad jalgpalli kõige kuulsamate nimedena. VOLTA FOOTBALL ja Pro Clubs toovad väljakule rohkem isikupära tänu uutele kohandamise tasemetele ja täiustatud tänava- ja staadionimängule.

Funktsioonid

 • FIFA World Cup™ – kogege rahvusvahelise jalgpalli tipptasemel meeste FIFA World Cup Qatar 2022™ ning FIFA naiste maailmameistrivõistlused Austraalia ja Uus-Meremaa 2023™ ning lisateavet saate jälgida iga turniiri ettevalmistamisel.
 • Naiste jalgpall – mängige esimest korda EA SPORTS FIFA ajaloos naiste klubimeeskondadena, kuna Barclays FA naiste superliiga ja 1. divisjoni Arkema tulevad FIFA 23-sse kohe. Lisaks nautige spetsiaalset HyperMotion2 salvestust, mis annab naiste mängule jõudu, et panna naismängijad FIFA 23-s autentselt liikuma.
 • Mängu käik – uus riski ja tasu laskmise mehaanik, värskendatud karistuslöögid, penaltid ja nurgalöögid ning realistlikum füüsika toovad maailmamängu mitmekülgse jalgpalli.
 • Mängupäeva kogemus – alates liitreaalsuse ülekannete kordustest kuni hüperrealistlike väljakupindade ja täiustatud staadioniatmosfäärini – saate FIFA mängupäevast parema kogemuse.
 • Treeningkeskus – uus juhendamissüsteem aitab uutele ja vähem kogenud mängijatele mängu põhitõdesid tutvustada ning pakub mitmeid väljakutseid ja peatükke, mis aitavad teil oma mängu parandada.
 • Ristmäng – mängige koos sõprade vastu erinevatel platvormidel, kuna FIFA 23 tutvustab 1v1 režiimides ristmänge FIFA Ultimate Team™, võrguhooaegade, võrgusõprusmängude ja muu hulgas.
 • FIFA 23 Ultimate Team™ – FUT Moments ja uuendatud keemiasüsteem annavad teile täiesti uue viisi mängimiseks ja oma unistuste meeskonna loomiseks, kuna mängu populaarseima režiimiga liituvad uued ikoonid ja FUT-kangelased.
 • Karjäärirežiim – määratlege oma isiksus mängijana, hallake jalgpalli kuulsaimate nimedena ja nautige uut võimalust mängida oma hooaega mängitavate tipphetkedega seni kõige autentsemas FIFA karjäärirežiimis.
 • Proklubid – tooge väljakule rohkem isikupära kui kunagi varem uute kohandamiste, Drop Insi täiustuste, uute hüvede ja muuga.
 • Volta Football – saage kokku sõprade või VOLTA FOOTBALLi kogukonnaga ja väljendage oma stiili uutes ja täiustatud VOLTA mängusaalides, kus on rohkem võimalusi oma avatari enda omaks muutmiseks.
 • Autentsus – mängige maailmamängu FIFA 23-s enam kui 19 000 mängija, 700+ meeskonna, 100 staadioni ja üle 30 liigaga.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus