FIFA 22 – Xbox Series X/S

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Ela oma jalgpalliunistusi FIFA 22 karjäärirežiimis, kui loote klubi ja juhatate selle relegatsioonikandidaadist ülemaailmseks hiiglaseks ning naudite uuendatud mängijakarjääri, mis annab teile rohkem võimalusi, kuidas areneda, saavutada ja sukelduda oma proffi teekonda läbi mängu.

Tootekood: 50286

34,90 

Tootekirjeldus

HyperMotion integreerib täiustatud mocap-andmeid ja masinõpet, et suurendada FIFA 22 igas mängus mängitavust, kasutades ära järgmise põlvkonna konsoolide võimsust, et pakkuda kõige realistlikumat, reageerivamat ja sujuvamat mängukogemust, mida me kunagi oleme ehitanud. FIFA 22 toob uue hooaja uuendusi igas mängurežiimis; naudi rohkem järjepidevust postide vahel väravavahi ümberkirjutusega, mis toob rohkem meelekindlust kõige tähtsamale positsioonile väljakul, ja ela oma jalgpalliunistusi, kui loote ja juhatate oma kohandatud klubi kuulsuseni karjäärirežiimis, saate oma vaistu eest premeerida ümberkujundatud mängupildiga VOLTA FOOTBALLis, tervitage tagasi jalgpalli kõige meeldejäävamaid mängijaid FIFA Ultimate Team™ Heroes’ina ja tunnetage oma järgmise suure mängu atmosfääri kõige kaasahaaravama mängukogemusega, mida EA SPORTS FIFA-s kunagi nähtud on olnud.

Gameplay:

HYPERMOTION MÄNGUTEHNOLOOGIA
EA SPORTS FIFA jaoks täiesti uus ja järgmise põlvkonna konsoolidel kasutatav HyperMotion ühendab esmakordselt kaks tehnoloogiat, mis muudab jalgpalli mängupildi revolutsiooniliselt:

  • Täiustatud 11v11 mängu jäädvustamine: Xsens ülikonnad võimaldavad esmakordselt 22 professionaalse jalgpalluri liikumiskaamerat, kes mängivad suure intensiivsusega. See enneolematu hulk kvaliteetseid reaalseid inimese liikumisandmeid võimaldab nii üksikisikute kui ka meeskondade liikumist FIFA 22-s.
  • Masinõpe: Meie tipptasemel ja patenteeritud masinõppe algoritm õpib rohkem kui 8,7 miljoni kaadri täiustatud mängupildistamise põhjal ning kirjutab seejärel reaalajas uusi animatsioone, et luua orgaanilist jalgpallireaalsust erinevates suhtlustes väljakul.

Tulemuseks on realistlikum, tundlikum ja sujuvam mängukogemus igas mängus ja igas FIFA 22 režiimis järgmise põlvkonna konsoolidel:

  • Full Team Authentic Motion: Esmakordselt kasutati Xsens Suitsu, et salvestada kõigi 22 mängija andmeid, kes mängivad suure intensiivsusega. Iga puute, rünnaku, sprindi ja kahevõitluse kohta kogutud andmete tulemuseks on FIFA ajaloo suurim animatsiooniuuendus, kuhu on lisatud üle 4000 uue animatsiooni – üle kolme korra rohkem kui FIFA 21-s -, mis tõstab iga mängija jalgpalli intensiivsust, reageerimisvõimet ja füüsilisust, et avada EA SPORTS FIFA ajaloo kõige elutruumad liikumised.
  • ML – Flow: Meie masinõppe algoritm leiutab uuesti, kuidas animatsioonid spordivideomängudes toimivad, pakkudes suuremat voolavust ja visuaalset realismi kui kunagi varem. Õppides Advanced 11v11 Match Capture’i enam kui 8,7 miljoni kaadri põhjal, kirjutab ML-Flow algoritm reaalajas uusi animatsioone, võimaldades mängijatel paremini kohandada oma sammu ja jooksutempot pallile lähenemisel, et seda sujuvamalt kontrollida või lüüa.
  • Tactical A.I.: Tactical A.I. loob uue põlvkonna konsoolide võimsusest ajendatuna sügavama intelligentsuse kõigi 22 mängija jaoks; annab igale üksikule jalgpallurile võimaluse paremini mõista oma meeskonnakaaslaste ja vastaste formatsioone ja liikumist, et luua uus taktikalise realismi tase. Ründes saavad mängijad nüüd teha kuni 6 korda rohkem otsuseid sekundis, mille tulemuseks on parem teadlikkus oma ümbrusest, targemad jooksud ülesehitusmängus ja suurem kiirus lahtistele pallidele reageerimisel. Ümberkirjutatud kaitsetehnika tähendab, et meeskonnad tegutsevad nüüd rohkem üksusena, säilitades oma kuju, et liikuda üle väljaku ja katta vaba ruumi.
  • Kineetilised õhuvõitlused: Täiustatud kahe mängija interaktsioonitehnoloogia sünkroonib mängijate animatsioone, luues suurema realismi ja reageerimisvõime, kui nad hüppavad palli eest võitlema. Näete, kuidas kaitsjad ja ründajad lükkavad, tõmbavad ja tõukavad, kui nad tõusevad ristsööte, vabaviskeid ja pikki sööte vastu, suurendades kvaliteeti peaga mängitavates olukordades ja luues puhtamaid tulemusi, kui mängijad võitlevad pallile esimesena järele.
  • Komponeeritud pallikontroll: Tänu animatsiooni uuendamisele on palli juhtimine FIFA 22-s loomulikum ja sujuvam kui kunagi varem. Pikemad kahe puudutuse animatsioonid võimaldavad paremat kontrolli õhupallide üle, suuremat osavust maapallide püüdmisel ja rohkem jõudu kaitsesituatsioonides, et anda teile uusi võimalusi rünnakul ettepoole liikumiseks.
  • Mängija humaniseerimine: Täiustatud 11v11-mängu jäädvustamine, uued pallivälised mängijaanimatsioonid ja ümbritsev käitumine aitavad muuta väljakul olevad tegelased elavamaks. Näed, kuidas vastased räägivad, näitavad ja suunavad üksteist vastavalt tegevusele, koos uuendatud intensiivsuspõhise liikumisega, mis vastab mängijate kiirustamisele, et muuta FIFA realistlikumaks ja kaasahaaravamaks kui kunagi varem.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold