FIFA 21 – Xbox One / Series X/S

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Halda iga hetke FIFA 21 karjäärirežiimis uute uuendustega, mis loovad täiendavat sügavust mängudes, ülekannetes ja treeningutes, et anda sulle rohkem kontrolli oma meeskonna tõusu üle tippu ja teha oma mänedžerikarjääri alustamine lihtsamaks kui kunagi varem.

Tootekood: 50289

30,00 

Kirjeldus

Võida üheskoos EA SPORTS™ FIFA 21-s PlayStationilⓇ4, Xbox One’il ja PC-l, pakkudes uusi võimalusi meeskonnatööks ja eneseväljenduseks tänaval ja staadionil. Frostbite™-i jõul põhinev FIFA 21 tõstab mängu värskete funktsioonidega, mis võimaldavad teil koos nautida veelgi suuremaid võite VOLTA FOOTBALLis ja FIFA Ultimate Team™-is, tunda uut mängurealismi taset, mis premeerib teid loovuse ja kontrolli eest, juhtida iga hetke karjäärirežiimis ning kogeda võrratut autentsust, mis annab teile kõige tõepärasema elamuse Maailma mängust.

Funktsioonid

  • Täiesti uued dünaamilised ründesüsteemid intelligentseks mänguks ja skoorimisvõimalusteks
  • CareerMode võimaldab teil juhtida iga hetke, hallates mängijate arengut, treeninguid ja ajakava planeerimist
  • Kogege rohkem mängimisvõimalusi VOLTA FOOTBALLiga, mis võimaldab teil kohandada oma Volta avatari, avastada uusi asukohti, mängida sõpradega Volta Squadis ja mängida erinevaid mängutüüpe
  • Koosta oma unistuste meeskonna mineviku ja oleviku mängijatest FIFA 21 Ultimate Team’is
  • Mängi FIFA 21-s võrratu autentsusega, kus on üle 17 000 mängija ja 700+ meeskonna ning rohkem kui 90 staadioni ja 30+ liigat.

Gameplay:

Loo rohkem väravavõimalusi kui kunagi varem tänu täiesti uutele dünaamilistele ründesüsteemidele kõige intelligentsemas FIFA-mängusüsteemis.

FIFA 21 tõstab mängijate intelligentsuse ja otsustusvõime uuele tasemele nii palli peal kui ka väljaspool, luues realistlikuma ja teadlikuma liikumise, suurendades 1v1-situatsioonide intensiivsust ning avades tingimused tõetruuks jalgpallielamuseks, mis premeerib sind loovuse ja kontrolli eest kogu väljakul.

Positsioneerimise isikupära
FIFA 21-s on Positioning Personality tõstnud jalgpallurite mängusisese intelligentsuse vastavaks nende reaalsele arusaamisele ruumist ja ajast, võimaldades tippmängijatel mängu ette näha, liikuda arukamalt üle väljaku ja asuda soodsamatele positsioonidele.

Loovad jooksud
Uued võimalused oma meeskonna liikumise mõjutamiseks pallist eemal olles muudavad FIFA 21s ründava ülesehitusmängu revolutsiooniliseks, andes sulle rohkem võimalusi kaitse murdmiseks.

Loomulik kokkupõrke süsteem
Ümberkujundatud mängijate kokkupõrke- ja liikumissüsteem, mida avavad täiesti uued animatsioonisüsteemid, loovad sujuvamat mängijate suhtlemist kogu väljakul.

Võistlusrežiim
Maailma parimate FIFA-mängijate mängustiili jäljendav Competitor Mode’i seadistus annab teie vastasele parema arusaamise oskuste liigutustest, driiblitüüpidest ja taktikatest, et anda teile Legendary ja Ultimate raskusastmetel keerulisem ja tasuvam vastane, kellega vastamisi minna.

Jalgpalli põhialused
Kogukonnalt saadud tagasiside põhjal tehtud muudatused FIFA jalgpalli põhialustes tõstavad mängu kogu väljakul.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

,

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Xbox Live Gold