FIFA 18 – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tähistage maailma mängu EA SPORTS FIFA 18, millele on lisatud jalgpalli suurim turniir: 2018 FIFA World Cup Russia™.

Tootekood: 50291

14,50 

Tootekirjeldus

EA SPORTS™ FIFA 18 hägustab piiri virtuaalse ja reaalse maailma vahel, äratades ellu mängijad, meeskonnad ja atmosfääri, mis panevad sind maailma mängu emotsioonidesse. FIFA 18 on frantsiisi ajaloo suurim samm mänguinnovatsiooni vallas, mis tutvustab Real Player Motion Technology, täiesti uut animatsioonisüsteemi, mis avab uue taseme reageerimisvõime ja mängijate isikupära – nüüd tunnevad ja liiguvad Cristiano Ronaldo ja teised tippmängijad täpselt nii, nagu nad teevad seda ka reaalsel väljakul. Mängijate juhtimine koos uute meeskonnastiilide ja positsioneerimisega annab sulle vahendid, et pakkuda dramaatilisi hetki, mis süütavad kogu maailmas kaasa elamusterohke atmosfääri.Gameplay:

Mängurežiimid:

  • 2018 FIFA World Cup Venemaa: Valige üks 32-st kvalifitseeritud riigist ja mängige läbi autentne turniiristruktuur, alates grupifaasist kuni Moskva finaalini.
  • FIFA World Cup™ Kick-Off: Hüppa offline-mängu üksi või koos sõpradega, kasutades ametlikke meeskondi, mängijaid, komplekte, esitluselemente ja FIFA World Cup-i autentseid staadionite atmosfääre.
  • Kohandatud FIFA maailmameistrivõistluste™ turniir: Valige FIFA 18-s ükskõik milline litsentseeritud rahvusmeeskond, alates USAst kuni Itaaliani, ja äratage oma FIFA World Cup™-i unistused ellu, luues omaenda turniiri loosimise.
  • FIFA World Cup™ Ultimate Team: FIFA 18 kõige populaarsem režiim, Ultimate Team, nüüd koos värske FIFA World Cup™-i kogemusega. Tänu uuendatud keemiasüsteemile, FIFA World Cup™ ICONS’ile ja dünaamilistele mängijate esemetele, mis on seotud reaalse turniiriga, võimaldab FIFA World Cup™ Ultimate Team luua oma unistuste rahvusvahelise meeskonna.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus