FIFA 10 – Xbox 360 (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50211

5,00 

Laost otsas

Laost otsas

Tootekirjeldus

  • 360° triblamine – esimene tõeline 360° triblamissüsteem jalgpallimängus tagab täpsema draivimise juhtimise, võimaldades mängijatel leida kaitsjate vahel tühikuid, mis varem polnud võimalikud.
  • Oskuslik triblamine – täiesti uus animatsiooni koolutamise tehnoloogia pakub enneolematut kontrolli. Osavatel mängijatel on nüüd võimalus kaitsjaga silmitsi seista ja temast möödumiseks kasutada ülitundlikku külgmist triblamist.
  • Vabadus füüsilises mängus – laiemad triblamispuudused ja uus kokkupõrgete jagamine loovad mitmekülgse, vähem etteaimatava ja pikema võitluse pallivaldamise pärast triblaja ja kaitsja vahel.
  • Mängija kiireloomulisus – täiustatud kiireloomulise tehisintellekti loogika koos enam kui 50 uue liikumistsükliga tagab tundlikuma positsioneerimise, nii et teie mängijad jäävad pallile keskendunud ja liiguvad tegevusele sobival kiirusel.
  • Täiustatud lõksu püüdmise intelligentsus – mängijad teavad nüüd paremini, kus on kõige lihtsam ja loomulikum püüdmisasend, et nad saaksid palli hõlpsamini ja varem maapinnale ja kontrolli alla saada.
  • Täiustatud positsioneerimine – Kaitsjad täidavad mitut ülesannet ja mängivad väljakul intelligentsemalt, kattes positsioonist väljas olevate meeskonnakaaslaste jäetud ohtlikud ruumid. Rünnakul analüüsivad mängijad ruumi tõhusamalt, kõverdavad oma jookse, et püsida peal, loovad möödasõiduradu ja muudavad rünnakuvõimalusi
  • Täpsem sööt – mängijad analüüsivad ruumi paremini, mille tulemuseks on täpsed söötud, mis annavad vastuvõtjale rohkem võimalusi ja aega kaitsesurve ületamiseks

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu