Far Cry: The Wild Expedition – Xbox 360 (Kasutatud)

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50212

15,00 

Laost otsas

Laost otsas

Tootekirjeldus

Far Cry: The Wild Expedition sisaldab kõiki varasemaid põhilisi Far Cry mänge, mis on välja antud.

Komplektis 4 mängu: Far Cry, Far Cry 2, Far Cry 3 ja Far Cry Blood Dragon.

Far Cry ja Far Cry Blood Dragon on digitaalsed, code on karbi sees.

Kogege kogu Far Cry seiklust.

Far Cry Classic
Far Cry Classic on kõige esimese Far Cry mängu ülim konsooliversioon, mis toob teid tagasi selle frantsiisi juurte juurde. See on järjekordne ilus päev troopilises paradiisis…või on? Võtke tšarterlaeva kapten Jack Carver, kes leiab end selles looduses eksinud FPS-i seikluses jahtimas lakkamatu kõrgelt koolitatud palgasõdurite meeskond. Valige, kas tugineda tulejõule, strateegiale või vargusele, kuritarvitage oma vabadust tohututes välikeskkondades ja võitlege oma elu eest taktikaliselt intelligentsete vaenlastega.

Far Cry 2
Tõeline avatud maailma tulistamismäng. Sõjast räsitud Aafrika osariiki lõksus olles tabab teid malaaria ja olete sunnitud sõlmima kokkuleppeid korrumpeerunud sõjapealikega konflikti mõlemal poolel, et jahtida oma jälge – šaakalit.

Far Cry 3
Kui olete saarel luhtunud, peate ellujäämiseks elama vägivalla põhimõtete järgi. Hoiduge selle hullumeelsuse koha ilu ja salapära eest.

Far Cry Blood Dragon
2007, see on tulevik. Olete seersant Rex Colt: Mark IV küberkomando, kes üritab taastada rahu pärast seda, kui tuumasõda on Maad laastanud.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kategooria - Kvaliteet Määratleb kaupade kvaliteedi kategooriate kaupa. A-kategooria - suurepärases seisukorras. B-kategooria - keskmise kvaliteediga kaup, mille karbis on defektid. C-kategooria - karbi ja plaat keskmises seisukorras, kuid töökorras.

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu