DOOM Eternal – Xbox One

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50373

25,70 

Funktsioonid

  • Slayeri ohutase maksimaalselt – pääsete juurde uusimale deemonite tapmise tehnoloogiale DOOM Slayeri täiustatud Praetor Suitiga, sealhulgas õlale kinnitatava leegiheitja ja ülestõstetava randmele kinnitatud DOOM Blade’iga. Täiustatud relvad ja modifikatsioonid, nagu Super Shotgun uus distantsiga sulguv Meat Hook kinnitus, ja sellised võimalused nagu Double Dash muudavad teid kiiremaks, tugevamaks ja mitmekülgsemaks kui kunagi varem.
  • Ebapüha Kolmainsus – Sa ei saa surmata deemoneid, kui oled surnud, ja sa ei saa ellu jääda ilma ressurssideta. Võtke oma vaenlastelt see, mida vajate: au tapmine tervise parandamiseks, põletamine soomuse saamiseks ja mootorsae deemonid laskemoona varumiseks. Need tööriistad on teie ellujäämise ja ülimaks deemonite tapjaks saamise võti.
  • Uus (hävitavate) deemonite klass – hävitage rohkem deemoneid kui kunagi varem, igaühel neist on ainulaadsed rünnakud ja võimed. Fännide lemmikklassikud, nagu Pain Elemental, Archvile ja Arachnotron, naasevad, samas kui nimekirjaga liitub hulk täiesti uusi deemoneid, sealhulgas DOOM Hunter, Marauder ja Gladiator. Rebige oma lemmikdeemonid DOOM Eternali “hävitavate deemonite” süsteemiga tuumani laiali ja viige oma fantaasia uuele tasemele.
  • Sisenege BATTLEMODE’i – BATTLEMODE on uus 2 versus 1 mitme mängijaga mängukogemus, mis on loodud id Software’i algusest peale. Täielikult relvastatud DOOM Slayer astub vastamisi kahe mängija juhitava deemoniga, tuues teda pingelise esimese isiku võitluse parima viiest raundi matšis. BATTLEMODE käivitub 6 käsitsi valmistatud kaardi ja 5 mängitava deemoniga – Marauder, Archvile, Revenant, Mancubus ja Pain Elemental.

Tootekirjeldus

Kogege ülimat kiiruse ja võimsuse kombinatsiooni mängus DOOM Eternal – järgmine hüpe edasi-tagasi esimese isiku võitluses. DOOM Slayerina pöörduge tagasi, et põrgu jõudude vastu kätte maksta. Seadistage Mick Gordoni loodud täiesti uus pulssiv heliriba, võitlege dimensioonide vahel, tappes uusi ja klassikalisi deemoneid võimsate uute relvade ja võimetega.

DOOM Slayerina tulete tagasi ja avastate, et Maa on kannatanud deemonliku sissetungi all. Hävitage põrgu ja avastage Slayeri päritolu ja tema kestev missioon rebida ja rebida … kuni see on tehtud.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus, Xbox Live Gold