Dirt 5 Day One Edition – PlayStation 4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

DIRT 5 kirjutab DIRTi pärandisse uue peatüki, mis on julgem ja julgem kui kunagi varem, austades samal ajal pärandit ja säilitades frantsiisi DNA. Uued funktsioonid ja värske lähenemine teevad DIRT 5-st off-road võidusõidu, stiili ja kultuuri keskuse, kus saab pidevalt luua tipphetki.

Tootekood: 50427

33,50 

Funktsioonid

  • Loo tee ümber maailma – Võta reis ümber maailma ja võistle üle 70+ erineva rajaga 10 erinevas globaalses asukohas, mis on täis hämmastavaid keskkondi dünaamilise ilmaga ja päevaaegade muutustega. Alates võidusõidust külmutatud East Riveri jõel New Yorgis kuni Kristuse Redemptori skulptuuri all Brasiilias ja Põhja-Laternateni Norras, on iga kord, kui mängid, uusi kogemusi avastada.
  • Suru piire uskumatute autodega – Istu juhiistmele eklektiliste ja põnevate autode rivi taga. Võida raskemadki maastikud kivisööjate masinatega, vii ikoonilised ralliautod uutesse paikadesse või tunne 900 hj kiirusautode võimu. Rallikross, GT, trofeesõidukid, buggyd ja muskelautod täiendavad ideaalselt off-road garaaži.
  • Omanda tähelepanu tähtede saatel karjääris – Maailmakuulsad hääletalendid Troy Baker ja Nolan North juhivad DIRT 5 lool põhineva karjäärirežiimi näitlejate koosseisu. Ikonilt juhendatuna on kõik silmad suunatud sinule, et saada uueks tähkuks võimendatud off-road võidusõidu maailmas. Teeni sponsorlusi ja ainulaadseid auhindu, valluta kõik asukohad ja astu vastu meie seni suurimale rivaalile karjääris.
  • Võistle või koosta koostööd off-road tegevuses – Kuni nelja mängija jaoks kohalik ekraanirežiim offline-režiimides, sealhulgas karjääris, teevad DIRT 5-st täiusliku diivanimängu võidusõidu, kus saad oma sõpradega võidelda positsioonide eest. Võrgus võid visata väljakutse kureeritud võidusõiduprogrammides kuni 12 mängijaga ja võistelda uuenduslike objektipõhiste režiimides.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus