Dirt 4 – PlayStation 4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50426

33,50 

Tootekirjeldus

DiRT 4 sisaldab mängu muutvat süsteemi nimega Your Stage; uuenduslik ralli marsruudi loomise vahend, mis võimaldab teil luua peaaegu lõpmatu arvu unikaalseid etappe ühe nupuvajutusega. Te valite oma asukoha ja määrate marsruudi parameetrid, seejärel teeb Your Stage raske töö, et luua ainulaadne rallietapp, mida saate sõita, jagada oma sõpradega ja esitada neile väljakutse teie aja ületamiseks. Your Stage võimaldab kogenud rallimängijatel luua pikemaid ja tehnilisemaid marsruute, samas kui uustulnukad saavad oma oskusi lihvides luua lihtsamaid ja lühemaid marsruute. DiRT 4 puhul on Codemasters püüdnud ühendada eelmise aasta DiRT Rally põnevuse ja realismi taseme ning kartmatu põnevuse, ligipääsetavuse ja adrenaliini täis võistluste taseme, mida oli varem näha kriitikute poolt kiidetud eelkäijatest DiRT 2 ja DiRT 3. Klassikaliste rallikrossivõistlustega, mis jätkavad Colin McRae Rally mängudega loodud alustele tuginedes, FIA ametlike rallikrossi maailmameistrivõistluste rabava võistluse, veoautode ja buggide’i hullumeelsete lahingute ning Joyride’i avatud ürituste meeletu lõbu, seisavad mängijad silmitsi väljakutsetega kolmel kontinendil asuvatest kohtadest.

Funktsioonid

  • ÜLE 50 kõige hingematvamat maastikuautot, mis on kunagi ehitatud – sealhulgas Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru WRX STI NR4 ja Audi Sport quattro S1 E2.
  • 5 HULLUMATUT RALLIPOISTRIITIDE KORRALDUSKOOSKONDA MILLISTE RATADEGA – Austraalia, Hispaania, Michigan, Rootsi ja Wales.
  • FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP’i ametlik mäng – Võistle Montalegre’is, Lohéac Bretagne’is, Hell’is, Holjes’is ja Lydden Hill’is paljude erinevate sarjade raames.
  • LANDRUSH – Lühirajalised mullaradade võidusõidud Pro Buggies, Pro-2 Trucks, Pro-4 Trucks ja Crosskart sõidukitega Californias, Nevadas ja Mehhikos.
  • JOYRIDE – rännakuaja väljakutsed, smash väljakutsed, vaba mänguala ja väljakutsete saatmine sõpradele
  • DiRT ACADEMY – toimub DirtFish Rally School’is Washingtonis, USAs, õpi oskusi, tehnikat ja harjutamist, et saada parimaks!
  • CAREER MODE – loo oma sõitja, võistle eri distsipliinides, hangi sponsoreid ja ehita oma tiim koos selgete eesmärkide ja auhindadega

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus