Dead Island 2 Pulp Edition – PlayStation 4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50407

65,90 

Laost otsas

Laost otsas

Tootekirjeldus

“Armastatud zombisaaga on tagasi! Dead Island 2 on ainulaadne valem õudusest, tumedast huumorist ja ülemäärasest zombitapmisest, mis hõlmab eepilist pulp-seiklust. See põnev First-Person, Action RPG viib mängijad üle täiesti uue mänguväljaku – põrguliku nägemuse LA-st (või HELL-A, nagu meile meeldib seda nimetada). Dead Island 2 on stiilne, elujõuline ja zombiinfektsioonist tulvil. Avasta ikooniline, verestatud Los Angeles. Kohtuge üleeluslike tegelastega. Tapa lugematuid vaenlasi erakordselt veriselt üksikasjalikult.
Tere tulemast HELL-A!

Surmav viirus levib üle Los Angelese, muutes selle elanikud ahmivateks zombisideks. Linn on karantiinis ja sõjavägi on taandunud. Hammustatud, nakatunud, kuid enam kui immuunne, õpid sa enda sees olevat zombit valjendama. Ainult sina ja käputäis teisi pahelisi, kes on patogeeni suhtes resistentsed, hoiavad Los Angelese (ja inimkonna) tulevikku tasakaalus.

Puhangu taga peituva tõe paljastamisel avastad, kes – või mis – sa oled. Jää ellu, arene edasi ja päästa maailm – lihtsalt üks päev LAs! Pulp Edition sisaldab Pulp Weapons Pack & Memories of Banoi, mis sisaldab 2 signatuurset relva, mis jätavad kindlasti püsiva mulje.

Funktsioonid

  • Avasta HELL-A – Sa ei ole kunagi elanud sellist LA-d! Dead Island 2 viib mängijad läbi Inglismaa linna kõige ikoonilisemate paikade, mis on nüüdseks õudusest määrdunud, põneva pulp-reisi käigus Beverly Hillsi rohelisest eeslinnast Venice Beachi omapärase promenaadini.
  • Brutaalne lähivõitlus – lahing pakub kõige intensiivsemat, visuaalsemat ja verisemat esimese isiku kogemust, mis on võimalik, ning pakub rohkelt relvi ja taktikalisi (ja jõhkraid) võimalusi, et end läbi zombihordi närida. Ükskõik, kas sa lõikad, purustad, põletad või rebid, me tahame, et sa seda tõeliselt tunneksid.
  • Ole ülim zombitapja – valida on kuue tegelase vahel, kellel kõigil on oma unikaalne isiksus ja dialoogid. Saate iga Slayer’i võimeid täielikult kohandada, meie uhiuus oskussüsteem võimaldab teil koheselt ümber spekuleerida ja proovida kõige hullumeelsemaid ehitusi.
  • Zombie Infestation – oled valmis kogema mängude kõige arenenumat tükeldamissüsteemi? Meie LA on täis zombisid, mis näevad välja ja reageerivad realistlikult. Need mutatsioonidega õnnetud on Dead Island 2 taaselustatud, mädanenud süda, kus on kümneid erinevaid zombitüüpe, millest igaühel on oma mutatsioonid, rünnakud ja sadu visuaalseid LA-teemalisi variante. Meie koletised on halastamatud, väljakutsuvad ja tõelised Los Angelinosid.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Jah

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus