Cyberpunk 2077 – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Cyberpunk 2077 põhineb RED Engine’i graafikamootoril, mida on võrreldes Witcher 3: Wild Hunt’i versiooniga palju täiustatud. See tehnoloogia võimaldas autoritel luua üksikasjaliku maailma, kus on 24-tunnine tsükkel ja suur liiklusintensiivsus tänavatel.

Tootekood: 50365

30,00 

Tootekirjeldus

Cyberpunk 2077 Xbox One’is on avatud maailma põnevus-seikluslugu, mille tegevus toimub Night Citys, megapolis, mis on kinnisideeks jõust, glamuurist ja keha muutmisest. Mängid V-na, palgasõdurina, kes otsib ainulaadset implantaati, mis on surematuse võti. Saate kohandada oma tegelase kübervara, oskusi ja mängustiili ning avastada tohutut linna, kus teie tehtud valikud kujundavad lugu ja teid ümbritsevat maailma.

Cyberpunk 2077 on Märul-rollimäng, mis leiab aset avatud maailmaga öölinnas, kasukohaga Küberpunki universumis.

Funktsioonid

  • Mängige palgasõduri tõukajana – muutuge küberpunkiks, küberneetiliste täiustustega varustatud linna palgasõduriks ja ehitage oma legend Night City tänavatel.
  • Live in the Future – sisenege Öölinna tohutusse avatud maailma – megapolisse, mis seab uued standardid visuaalse, keerukuse ja sügavuse osas.
  • Varasta implantaat, mis annab igavese elu – võtke vastu oma elu riskantsem töö ja otsige implantaadi prototüüpi, mis on surematuse võti.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu